Wpis z mikrobloga

widzę że jednak i skowyr ktory byl uwazany przeze mnie za inteligentnego goscia ma 5iq. Jak q--a mozna pisac z kimkolwiek z officiala takie rzeczy bedac w malzenstwie. To jest chociazby proszenie sie o szantaz. Chyba ze tam u nich nie za wesolo i tak sobie "dogryzaja".
#izak #famemma
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asdfiksowy A co jak Paulinka wiedziała i brała czynny udział, tylko nikt po prostu nie chce żeby ktoś im się w--------ł do sypialni? Wejdź sobie na jakiś zbiornik i zobacz ile par w twojej okolicy szuka jakieś laski do zabawy czy dodatkowego bolca.
  • Odpowiedz
  • 1
@Weedo: no już odrazu mi się to rzuciło na mózg. Fakt jest taki że mogło tak być, a żeby wyjść na "normalną" rodzinę to izak przyjął wszystko na siebie
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: cuckqueen jest wtedy gdy dochodzi do penetracji i to bez udziału tej stałej partnerki. Znam mnóstwo kobiet, które robią się mokre na widok tego, że do ich faceta startuje młodsza, ładniejsza siksa. Ogólnie jest coś dziwnego w tym, bo odkąd pamiętam to zawsze jak byłem w związku to od razu przyklejało się więcej lasek, a większość moich minionych partnerek to akceptowało. Dla mnie to wręcz totalnie normalne i naturalne,
  • Odpowiedz
cuckqueen jest wtedy gdy dochodzi do penetracji i to bez udziału tej stałej partnerki.


@kamillus: nie do końca. tak samo jak cuckold może patrzeć i sobie walić jak ktoś posuwa jego żonę to tu jest identycznie.

Ogólnie jest coś dziwnego w tym, bo odkąd pamiętam to zawsze jak byłem w związku to od razu przyklejało się więcej lasek


@kamillus: bo skoro jakaś cię chce to znaczy, że musisz
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: tutaj bardziej chodzi o stymulowanie dopaminy ze względu na zwycięstwo. W sensie partnerka konkuruje i wygrywa stały związek mimo orbitujących małolatek z topki. Większość kobiet nie chce siedzącego, spierdzianego misia w domu, który nie jest dla żadnej innej kobiety atrakcyjnym. Z Ikusią to się jakoś zbiegło z ciążą i spadkiem atrakcyjności, ale przy pozostałych tam rzeczywiście się pewnie kończy na flircie. Jeszcze kojarzę, że wiele kobiet lodzika czy handjoba
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: @asdfiksowy Na dodatek trzeba wspomnieć o tym, że oni są ze sobą razem od studiów więc sporo czasów, a często takie pary mają ciągoty do takich zabaw przez to, że nie mieli wielu partnerów seksualnych w młodzieńczym życiu więc chcą sobie to zrekompensować. No i ten ikoniczny filmik Izaka "Izak próbuje zdradzić Paulinkę", Izak raczej wiedząc, że Paulinka nie toleruje takich zabaw nie nagrywałby czegoś takiego. Tak czy
  • Odpowiedz
Aa no i jeszcze Izak napisał, że nie mogą tego wyjaśnić z Paulinką, a jakby miał jakieś dymy na chacie to raczej nie w głowie mu było teraz pisać jakieś oświadczenia.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: w Ameryce bardzo wiele żon pozwala swoim facetom na wizyty w stripclubach i lapdance czy handjob jest akceptowalną famą "relaksu". Dla Ciebie to spaczone, a ja mam generalnie wywalone co i kto z kim robi. Uważam, że nie jest to cokolwiek co powinno być wyciągane na światło dzienne - niech sobie każdy żyje w takim ukłądzie na jaki się decyduje.
  • Odpowiedz
w Ameryce bardzo wiele żon pozwala swoim facetom na wizyty w stripclubach i lapdance czy handjob jest akceptowalną famą "relaksu".


@kamillus: a masz na to jakieś potwierdzenie czy IDZD? bo to, że są takie związki to nie wątpię ale na pewno nie jest to "wiele".

Uważam, że nie jest to cokolwiek co powinno być wyciągane na światło dzienne - niech sobie każdy żyje w takim ukłądzie na jaki się decyduje.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: no żyję tutaj. Rozmawiam z ludźmi. Jest to naprawdę traktowane całkowicie normalnie, że facet z kolegami na jakieś świętowanie idą do strip clubu. Nie piszę o akcjach swingersów itp. tylko o typowych kurach domowych. No, ale już nie zaśmiecajmy - rozpiszę się o tym kiedyś szerzej gdy już kurz opadnie, a boxdiler straci swoje wpływy.
  • Odpowiedz
@kamillus: Pozwolić facetowi iść do strip clubu to co innego niż pozwolić, żeby laski mu robiły loda. Żadna z moich byłych nie miała z tym problemu natomiast wolały mnie potem same zaspokoić. Jak to mówiła moja pierwsza: nie ważne, że poczujesz głód przechodząc obok kebaba ważne, żebyś obiad zjadł w domu.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: no z BJ to akurat jako ekstremum napisałem, żę się zdarza, ale głównie chodziło mi o HJ ;) Sorki trochę skrótowo, bo już zmęczony jestem robotą dzisiaj i czas na drzemkę.
  • Odpowiedz