Wpis z mikrobloga

Jaka #praca w #krakow pozwoli na zarobki >= 12k brutto dla kogoś po studiach ekonomicznych i podobnych? Obecnie ta osoba zarabia niecałe 9k, nie będę zdradzał szczegółów ale praca biurowa, Excel, praca z klientami itp, firma raczej mała, kilkadziesiąt osób
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@francoisinho: to nie o mnie, ja robię w tech ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciężko powiedzieć, umie to co trzeba robić w pracy, wszystko i nic. Możesz też np. powiedzieć co trzeba umieć żeby zarabiać takie pieniądze jeśli masz taką wiedzę
  • Odpowiedz
@pan_bogus: prawie każde? wszystko zależy od doświadczenia i konkretnych umiejętności, bardziej niż od samego wykształcenia. nie podałeś żadnych szczegółów a oczekujesz, że wykopki będą żonglować firmami?

dla porównania - już w zeszłym roku mój kolega z 5 letnim doświadczeniem w financial crime zarabiał dychę na rękę w Krakowie, całkowicie zdalnie, jako transaction monitoring analyst. bez kierunkowego wykształcenia.
  • Odpowiedz
@pan_bogus: nie istnieje coś takiego jak sufit wynagrodzeń, wszystko zależy od doświadczenia, firmy, pochodzenia kapitału (krajowe zazwyczaj płacą znacznie mniej niż zagraniczne).

Ty nawet nie napisałeś co konkretnie ta osoba robi teraz, żebyśmy mogli doradzić na co się przebranżowić/w jakim kierunku patrzeć. napisałeś jedynie „12k brutto”, co nie jest jakoś specjalnie dużą wypłatą.
  • Odpowiedz
  • 0
@smilealittlebit: w firmie w której pracuje podejrzewam że 12k to jest sufit a potem są już "kierownicy". ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie chce za dużo mówić bo jak ktoś zna rynek krakowski to od razu będzie wiedział co to za firma. Bardziej chodziło mi o dowiedzenie się jakie są sensowne możliwości na ukierunkowanie się w kierunkach pokrewnych do ekonomii, finansów, itp. Ta osoba jest dość
  • Odpowiedz
@pan_bogus: jak trafisz do dobrej firmy, to nawet ze średnim wykształceniem będziesz zarabiać więcej, więc...

ale ogólnie mogę polecić coś z financial crime. mamy w Krakowie dużo firm działających w branży finansowej, które potrzebują takich pracowników. i 12k brutto to nawet blisko sufitu nie stało. jeśli ta osoba ma wykształcenie/doświadczenie w ekonomii, no to stamtąd już niedaleko do fincrime.
  • Odpowiedz