Wpis z mikrobloga

Ten p----------y matysiak uważa, że wardęga mści się, bo został odcięty od pieniędzy z fame-u i porównuje go do staśko.

Ciekawe jakie fikołki ten tsv3l będzie robił jak wardęga opublikuje to co boxdel mówił na niego.

#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bohdan_P: znaczy XD tylko debil wierzy ze wardega gral w jakies szachy 5d i przxewidywal 10 ruchow do przodu, prawda jest taka, ze gdyby baxton nie w-----l sie na niego jak debil z tym filmem nitra, to dalej by krecili razem filmiki na yt i siedzieli razem na aferkach XD
  • Odpowiedz
@Bohdan_P: Ja sie dziwie ze tego debila jeszcze ktokolwiek chce ogladac po tym co zaprezentowal Stanowski. Polskie społeczenstwo to jednak tępactwo
  • Odpowiedz
  • 0
@essos: Wciąż ma wyświetlenia 100K+ Spodziewałeś się, że będzie inaczej? No to nieźle jak na kogoś kto ocenia społeczeństwo na podstawie tego czy ktokolwiek ogląda matysiaka.
  • Odpowiedz
@Bohdan_P: Jednak coś w tym jest. Dopóki występował w FAME w ogóle mu nie przeszkadzała fałszywość tego środowiska. Jak zaczęła mu się d--a palić, to zaczął wyciągać brudy. Tak samo było z nitro. Cały wykop pisał o serwerach Metina, to on wolał udawać, że tego nie widzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@arin0: Myślę, że tu chodzi o ambicję i utratę wpływów. Pieniądze zwyrol zarobił i mógł zarabiać niezależnie od angażów w fame.

A to, że zwyrol swoich nie tyka, to wiadomo.
  • Odpowiedz
Wciąż ma wyświetlenia 100K+ Spodziewałeś się, że będzie inaczej? No to nieźle jak na kogoś kto ocenia społeczeństwo na podstawie tego czy ktokolwiek ogląda matysiaka.


@Bohdan_P: Zabolalo bo go oglądasz
  • Odpowiedz
@essos: a co takiego zaprezentowal stanowski? Nic tam wielkiego nie było o czym nie było wiadomo już wcześniej, a to że za małolata kradł i wyłudzał to ja znam wielu takich nawróconych i jakoś na nikim nie robi to takiego wrażenia jak na widzach stanowskiego. Posiedział za to, złapali go, podobno spłacił wszystko. Jeden z niewielu kanałów na którym ogladam czasem wywiady bo nie ma ich za dużo - a
  • Odpowiedz
  • 0
@essos: Całości nie obejrzałem. Byłem ciekawy jakie fikołki będzie robił przy wybielaniu boxdela i nie mam problemu z tym, żeby o tym mówić.
  • Odpowiedz
  • 0
a co takiego zaprezentowal stanowski? Nic tam wielkiego nie było o czym nie było wiadomo już wcześnie


@BC_anada: Bylo w chj. chyba jestes jakois niedorobiony. Nikt mu wczesniej nie zaglądał do akt
  • Odpowiedz