Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o: Ej Stary nie jestem amebą, nie oceniam jej tylko po tym memie. Zresztą Supermeming to znany profil prawacki na fb i twitterze, który orze z klasą, i ciężko nie zauważyć, że to... mem. Ja odniosłem się do ogółu, co ta Pani wypisuje na Twitterze i jak się wypowiada w mediach na temat aborcji, płodu czy zlepka komórek, który jeśli przeżyje zabieg aborcji, to nie należy go ratować tylko zlikwidować,
  • Odpowiedz
Ja odniosłem się do ogółu, co ta Pani wypisuje na Twitterze i jak się wypowiada w mediach


@michaqal: #klamstwo. Pokazałeś mema i nie odniosłeś się do niczego więcej. Żadnego cytatu, żadnego screena. Oceniasz co ma w głowie cytując mema. To jest poziom publicystyki pana Rachonia najwyżej.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kj5s6f2dk7s54o: Lepiej wiesz ode mnie co chciałem przekazać? XDDD a wystarczyło zobaczyć z perspektywy co pojawia się na tagu #bekazlewactwa i mój wpis był zaraz po tym na screenie. A jakby tak przerzucić kilka stron wstecz, to tak od wczoraj było jej pełno na mirko. Serio nie czułem potrzeby tłumaczyć tego wszystkiego z czym się z nią nie zgadzam itd. Chciałem tylko zaznaczyć, przy okazji tego mema, że
michaqal - @Kj5s6f2dk7s54o: Lepiej wiesz ode mnie co chciałem przekazać? XDDD a wysta...

źródło: pelno zukowskiej

Pobierz
  • Odpowiedz
Lepiej wiesz ode mnie co chciałem przekazać?


@michaqal: nie. Ale przecież nie komentowałam tego co chciałeś przekazać. Skomentowałam to, co przekazałeś, czyli ocenę polityczki zilustrowaną memem z fotomontażem. Według mnie twój wpis był żenująco niemerytoryczny, czego dałam wyraz w swoim komentarzu. Nieźle, że teraz przynajmniej próbujesz Żukowską cytować, następnym razem rób to po prostu we wpisie, w którym zgłaszasz jakieś anse.
  • Odpowiedz