Wpis z mikrobloga

jak tam, natan odpalił wczoraj lajwa z informacjami które miały r------ć polski internet czy dalej czeka na wytyczne od baxtona? haha, dzisiaj o 16 na prywatnym instagramie truemana się wszystkiego dowiecie

#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takjestembordo: ale jest j--------i czuły na komentarze, zacząłem mu wczoraj z paru kont spamować ze c--j nas obchodzi wardega i co z wypadkiem to zaczął jakieś ściemy walić, zacząłem j---ć ze ściemnia to zmienił gadkę xD
  • Odpowiedz
@Rainmaker97: Natan jest dobry w trigerowaniu gitów, ale to by było na tyle. Te jego ściemy i historie z mchu i paproci są kompletnie nieprzygotowane i nieprzemyślanie. Na minus działa też to że nigdy nic nie udowodnił więc słuchając go widzę Konanowicza 2.0 któremu pięknie w głowie gra zespół Delbrucka XD
  • Odpowiedz
jak tam, natan odpalił wczoraj lajwa z informacjami które miały r------ć polski internet czy dalej czeka na wytyczne od baxtona?


@Rainmaker97: nie. Tylko ty i kilku tobie podobnych ludzi czeka na materiały od chłopa co przegonił farmazona w framazonach xd
  • Odpowiedz
@Rainmaker97: Tyle, że każdy z iq>100 wie, że to farmazon od minimum pół roku. Tylko takie wybitne jednostki jak ty za każdym razem się podniecają, że okazało się, że farmazon jest farmazonem xd Jak widzę takie wpisy to mam przed oczyma pasternaka, który mówi do marconia "ale ty wcale się nie znasz z tysonem" xd
  • Odpowiedz