Wpis z mikrobloga

@Pierre_Nietzsche: Rozwiązanie było z tyłu opakowania.Tylko wtedy mało kto kupował oryginały w PL. Podobnie jak w Jane's F/A 18- gdzie zabezpieczeniem antypirackim była papierowa instrukcja lotu wielkości Biblii. Bez niej może mogłeś wystartować samolotem, ale nic więcej.
  • Odpowiedz
a idź mnie z tym gównianym totemem!!!


@krystekw2: @djtartini1: miałem pirata i ułożyłem to bez problemu za pierwszym razem. Przecież to jest spójne i układa się w kobietę, tamte 2 nie pasują bo to pawian albo jakieś nie wiadomo co...

Musiałem to potem wydrukować i zanosić do szkoły bo nikt nie umiał tego ułożyć
  • Odpowiedz
@krystekw2: ale to była 2-3 klasa podstawówki i też nie umieli. A mój ojciec nosił tę karteczkę z rozwiązaniem do pracy bo jakaś koleżanka nie mogła tego przejść
  • Odpowiedz
@Pierre_Nietzsche mam niesamowitą historię z tym związana. Poszedłem do kumpla za młodu jak to było na topie w PL, jego starsza siostra w to grała i meczy się z tym totemem. Poprosiłem żeby dała mi spróbować ułożyć i pierdyknąłem to za pierwszym razem, nie wiem jak to było możliwe xDDDD
  • Odpowiedz
@silnypoamfie7: W "kabelkach", a także w pływaniu w śmieciach w pierwszym etapie, wystarczyło nacisnąć Ctrl-W i się przechodziło automatycznie dalej - nie wiem, czy był to niewyłączony zapomniany skrót developerski, czy specjalnie zostawiony cheat - ale jak człowiek przechodził już tę grę po raz 134833 to fajnie było pominąć na szybko to pływanie.
  • Odpowiedz
@Rad-X: bardziej chodziło mi o jakość głosu, a co do tych żartów to nawet nie wiedziałem szczerze, gowniakiem byłem i nawet angielskiego nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz