Wpis z mikrobloga

#noopept #nootropy #narkotykizawszespoko

Dzień 5, czuje się rewelacyjnie. Dziś była pierwsza noc, gdzie miałem problemy z zaśnięciem. Ciepło jest, to spałem przy otwartym oknie, i hałas miasta, którego zazwyczaj nie słyszę, był dosyć uciążliwy. Pierwszy raz w życiu, uświadomiłem sobie poza tym, że lodówka jest cholernie głośna, buczała, mimo że jest piętro niżej, po drugiej stronie domu.

Właśnie wykonałem sobie test, na gierce multitask

http://www.kongregate.com/games/icylime/multitask

Wynik sprzed rozpoczęcia eksperymentu to 227, w ciągu 5 dni zrobiłem niesamowity progres, a wierzcie lub nie, nie trenowałem i nie grałem w to. Następna próba za 5 dni, będzie to 10 dzień suplementacji noopeptem.

Screen nowego wyniku i rekordu życiowego dodaje. Dodam jeszcze, że poprawiony kontrast postrzegania barw, jest tu przydatny, bo wszystko jest wyraźniejsze, a grając w to, wydawało mi się, że wszystko lata wolniej niż zwykle (przed rozpoczęciem suplementacji noopeptem chyba było subiektywnie szybciej)

edit - zapomniałem dodać. W poprzednim wpisie napisałem, że od kiedy to biorę, pamiętam wszystkie sny. Dziś we śnie odwiedziłem lokalizacje z jednego z nielicznych snów, który pamiętam sprzed suplementacji. To jakaś tama i miasto, chyba w Australii. Pamiętałem ten sen, bo kiedyś śniłem że mnie tam kosmici porwali ;p ale dziś była tam ładna pogoda tylko.
L.....s - #noopept #nootropy #narkotykizawszespoko



Dzień 5, czuje się rewelacyjnie...

źródło: comment_KhDPn29wEvo0HAAIFvw9MEUycnHHJEto.jpg

Pobierz
  • 19
@streetpunkpl: śpi mi się po tym rewelacyjnie, sen jest głęboki i pamiętam sny. Problem w tym, że jakkolwiek działa, to poprawił mi słuch i wzrok, oraz inne zmysły, przez co nie ma ciszy, cały czas coś słyszę.

Noopept wspomaga neurogenezę, a kofeina ją spowalnia, więc te dwie substancje się znoszą w tym działaniu, a nie jestem zainteresowany pobudzeniem, tylko overclockingiem mózgu ;)
@bartov: co jest efektem placebo twoim zdaniem? Poprawy słuchu i wzroku się nie spodziewałem, czytałem że niektórzy widzą kolory bardziej jaskrawo, ale to zupełnie inny efekt. Jeśli noopept powoduje efekty, których się w ogóle nie spodziewałem, to raczej placebo można wykluczyć.

Liczyłem na lepszą pamięć, i czystszy umysł, może na redukcje stresu, a dostałem dużo więcej.

Swoją drogą - od dawna używasz noopept? jakie dawki, ile czasu, jakieś doświadczenia może?
@Limitless: 4 miesiące, dwie tabletki dziennie kilka razy wziąłem 4 żeby zobaczyć czy odczuję jakąś różnicę, niestety nic to nie pomogło.

Biorę to dalej bo dzięki temu jestem pewniejszy siebie (tak sobie wmówiłem) I innych reakcji nie zauważam.

Z wad jakie zauważyłem to osłabiona erekcja.
@bartov: A pijesz kawę, albo masz inne źródło kofeiny? Czytałem że noopept i kofeina dają jedynie krótki efekt, i nic więcej. Poza tym może zbyt mało snu? ludzie piszą, że zwiększenie snu aktywowało działanie noopeptu.

Poza tym spróbuj noopept wziąć pod język. Ja tak właśnie go biorę.
@bartov: Ponieważ znalazłem informacje, że najlepiej działa podawany dożylnie, a u niektórych w ogóle nie wchłania się z przewodu pokarmowego. Ja sobie nie zamierzam niczego wstrzykiwać, ale najbliższe iniekcji jest branie substancji pod język. Tabletka zawiera wypełniacz - celulozę mikrokrystaliczną, która się nie wchłania, więc trzeba potrzymać tabletkę aż się zrobi miękka, i dopiero pod język dać. Ja kupię jak mi się to skończy proszek, będzie mi łatwiej.

A i nie
@bartov: zależy jakie tabletki. Ja mam 30 mg, i na dzień biorę 1, w dwóch porcjach po połowię. Wsadzam pod język, napuszczam trochę śliny, i poruszam językiem, aby ją od spodu rozetrzeć. Potem trzymam trochę, i połykam. W ten sposób wszystko idzie do krwiobiegu z pominięciem układu trawiennego, a z niego do mózgu ;)
@Limitless: odpowiednie dawki + suplementacja + jeszcze jeden srodek z rodziny nootropow i welcome to hell ;) wymaga to wielu wyrzeczeń, ale to co osiągniemy jest chyba tego warte. Mam nadzieję, że stosujesz się do zaleceń unikania pewnych produktów spożywczych i ograniczenia....
@matrio: jeśli o alkohol chodzi, to jestem prawie abstynentem, nie licząc bardzo sporadycznych okazji, ale i wtedy nigdy nie piję dużo. Suplementacja jest, omega 3 jest, ciekawi mnie tylko o jakim jeszcze nootropie mówisz, piracetam? Dodatkowo trenuje bieganie, oraz plywanie, wiec kondycja jest ok ;)
@fiLord: http://noopept.com.pl/

Ma specyficzny smak, poza tym jest dosyć tani, raczej nie ma sensu go podrabiać. "znawcy" piszą w internecie, że jedyna substancja która smakuje jak noopept to kokaina, ale ta jest znacznie droższa, i raczej działa inaczej ;) Tak więc po smaku da się rozpoznać noopept.