Wpis z mikrobloga

problem jak zwykle z fachowcem, nie wchodząc z szczegóły, s--------ł robotę i się nie poczuwa,
może jestem głupi i nieogarnięty, bo się nie znałem i na dodatek zapomniałem upomnieć się o paragon,
ale widzę że to jest standard, że jak się nie upomnimy, to o paragonie możemy zapomnieć
czy w związku z tym mam jakieś pole do działania, np. czy zgłaszanie takiego fachowca do US ma sens?
są jakieś baty na takich ludzi czy hulaj dusza piekła nie ma?
#prawo #podatki #fachowcy #remont #remontujzwykopem #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2xpapanalepiku: mógłbyś konkretniej? był problem w mieszkaniu, to zadzwoniłem po fachowca z Internetu, przyszedł, zrobił, wziął pieniądze, ja zadowolony że problemu nie ma, zapomniałem zażądać paragonu, on też się nie zająknął, potem okazało się, że zrobił jednak źle.
  • Odpowiedz
@PustyCzlowiek: normalnie mówiłeś mu że chcesz paragon za robote? w dobrym zwyczaju jest zapytanie po stronie zleceniodawcy o takie sprawy. Wiadomo cena za usługę była wy większa no ale jak ktoś potrzebuje nie ma sprawy. Poza tym ktoś odbierał robote i płacąc zgodził sie na taki stan rzeczy jaki widział. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Nethiu: o niczym nie rozmawialiśmy, zapytałem ile to będzie kosztować, podał cenę, zaakceptowałem ją

Poza tym ktoś odbierał robote i płacąc zgodził sie na taki stan rzeczy jaki widział.

dzwonię po fachowca, bo zwyczajnie nie muszę znać się na wszystkim, wyglądało ok, okazało się nie ok
  • Odpowiedz