Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Piekny Roman z Dortmundu to sie ze strachu ... turla ze smiechu. Takie szumne zapowiedzi a w rzeczywistosci zero konkretow a chyba najwazniejszym zarzutem pod jego adresem ze nieladnie odzywa sie do swojej kobiety.
A w wiekszosci to brednie o tym jak Predator lubi Muminow i jego rady odnosnie prowadzenia kanalu. Hausmann wyskoczyl przed szereg o jakiejs kryminalnej przeszlosci Mumina w UK ale Predator to spacyfikowal.
Jak dla mnie oni boja sie tego co wie Mumin o nich i tych przelewach i probuja go postawic do pionu na zasadzie kija i marchewki. No I ciagle powtarzanie zeby odkleszczyli sie od Romana ktory ich pewnie w koncu oleje i ze nie warto. Jakby Mumin ich dobrze rozegral to by troche hajsiwka jeszcze wycyganil.
Teraz tylko czekac na reakcje Romana.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nightshift_: @aduntorinas Ja też sobie jednak zostawiam jakiś margines, że to ustawka. Ale np, w połowie czerwca, namówili Mumina i właśnie Romana na takie jajcarskie nagranie dla kanału Palmowy raj, tak typowo pod zasięgi. Dla mnie to też świadczy o dobrych kontaktach, że tak razem zapajacowali. Chyba nie są aż takimi idiotami, żeby w tak nieprzyjaznym kraju, jeszcze gryźć się z rodakami. Chociaż wiadomo, z nimi zawsze coś mogło
A.....a - @Nightshift_: @aduntorinas  Ja też sobie jednak zostawiam jakiś margines, ż...
  • Odpowiedz