Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Wehikuł czasu jest konstruktem fabularnym, a nie fizycznie możliwą maszyną, więc d--a cicho, bo ewidentnie nie rozumiesz


@23kulpamens: jak jest "konstruktem fabularnym" to możesz mu przypisać subiektywnie dowolne cechy, więc jak możesz napisać, że ktoś nie rozumie gamoniu? xD

I tak, wehikuły czasu są przedmiotem rozpatrywań fizyków teoretycznych.
  • Odpowiedz
jak jest "konstruktem fabularnym" to możesz mu przypisać subiektywnie dowolne cechy, więc jak możesz napisać, że ktoś nie rozumie gamoniu? xD


@Kryspin013: mogę jak ktoś próbuje używać rzeczywistości do wyjaśniania wehikułu czasu albo wagi b---y atomowej w 1939

I tak, wehikuły czasu są przedmiotem rozpatrywań fizyków teoretycznych.


ojej
  • Odpowiedz
@Kryspin013: mogę jak ktoś próbuje używać rzeczywistości do wyjaśniania wehikułu czasu albo wagi b---y atomowej w 1939


@23kulpamens: To, że ktoś jebnął głupotę nie usprawiedliwia ciebie z j-----a głupot xD

Przy okazji, To ile waży współczesna b---a jądrowa?
  • Odpowiedz
To, że ktoś jebnął głupotę nie usprawiedliwia ciebie z j-----a głupot xD


@Kryspin013: Jedynym j----ą głupot jesteś tutaj Ty

Przy okazji, To ile waży współczesna b---a jądrowa?


więcej niż dwie kury
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie zauważyłeś jeszcze że mam w dupie co napiszesz? Myślałem że jesteś zwyczajnie głupi, ale myliłem się, jesteś znacznie głupszy


@23kulpamens: Tak jak napisałem wyżej. Wykopkowy ekspert z d--y, który chowa głowę w piasek pytany o konkrety.
  • Odpowiedz
Tak jak napisałem wyżej. Wykopkowy ekspert z d--y, który chowa głowę w piasek pytany o konkrety.


@Kryspin013: Odpowiedź na poziomie pytania. Jesteś zwykłym trollem, do tego tępym, co stroi się na znawcę tematu. Zadajesz nieprecyzyjne pytania, a później czepiasz się szczegółów. Idź poprawiać sobie nastrój gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Odpowiedź na poziomie pytania. Jesteś zwykłym trollem, do tego tępym, co stroi się na znawcę tematu.


@23kulpamens: mocne słowa patrząc na to co pisałeś wyżej.

Zadajesz nieprecyzyjne pytania


@23kulpamens: faktycznie, pytanie o wagę jakiejś przykładowej współczesnej b---y atomowej jest nieprecyzyjne. Szczególnie w kontekście twojej odpowiedzi: "obecne głowice ważą dużo mniej.".
  • Odpowiedz
mocne słowa patrząc na to co pisałeś wyżej.


@Kryspin013: ojej

faktycznie, pytanie o wagę jakiejś przykładowej współczesnej b---y atomowej jest nieprecyzyjne. Szczególnie w kontekście twojej odpowiedzi: "obecne głowice ważą dużo mniej.".


niebywałe
  • Odpowiedz