Wpis z mikrobloga

Czy może mi jakiś widz doktóra wytłumaczyć dlaczego człowiek który nie ma nic do ukrycia ukrywa praktycznie wszystkie swoje filmy w temacie pobicia w których się ośmiesza i nic się nie klei a niektóre usuwa? Dziwnym trafem te materiały w których nie ma się do czego przyczepić bo albo nic w nich nie mówi albo mówi niewiele są publiczne xD No i w końcu gdzie się podziały te 2 polki które wraz z "bangladeszami" zaatakowały doktora z zaskoczenia?

Wiem że doktór czyta wykop, więc pewnie w najbliższym czasie wszystkie te materiały przypadkowo nagle staną się publiczne i się okaże że to była jakaś awaria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szarpankizzyciem #polska #youtube #polskiyoutube #afera
kkecaj - Czy może mi jakiś widz doktóra wytłumaczyć dlaczego człowiek który nie ma ni...

źródło: a09a0593afdd89b40c7b25aa57c37c4408aded6ed7da3a0af5af10d9c9901fee

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kkecaj: Gościu będzie prowadził batalię prawną. Więc zapewne prawnik mu zalecił poukrywanie wszelkich informacji, jak to zazwyczaj bywa w takich sprawach. Prawda wyjdzie w sądzie i na nagraniach.
  • Odpowiedz
  • 0
@damianooo8: Tak mu prawnik zalecił że wcześniejsze materiały były poukrywane już parę dni temu a mimo to wrzucał kolejne a jak się okazywało że się nic w nich nie zgadzało to i je ukrywał. Dzisiaj wrzucił kolejny materiał którego nie ukrył ale za to dzisiaj ukrył wczorajszy materiał za który został mocno skrytykowany bo znowu coś kręcił i nic się nie zgadzało
  • Odpowiedz