Wpis z mikrobloga

#szarpankizzyciem
Mnie najbardziej zastanawia ta ilość gnid co wyszła spod kamienia, przejrzyjcie sobie tag.
Każdy wie lepiej co się stało, a to że był pijany, a to że pobił dziewczynę, a to że się przewrócił. To jakaś zorganizowana grupa cuckoldów?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ultraknur3001: A mnie najbardziej zastanawia ta ilość gamoni, którzy łykną każde słowo patocelebryty bez popity.
Nikt nie kwestionuje jego obrażeń i sprawca powinien być osądzony, ale... Cała ta historia nie trzyma się kupy. Nie ma zgłoszenia na policję, nie ma nagrań z monitoringu, nie ma nic. Ale wykopki i tak łykną każdą propagandę bo "ugabuga ciapaci, kukoldy, hindusi, zemsta, etc" XD
  • Odpowiedz
@piaskun87: Nie kłam ze nikt nie kwestionuje obrazen, bo wykopowe street fajtery od początku to robiły tworząc jakieś z d--y teorie o przewroceniu się po pijaku etc. Teraz mordę pewnie zamkną, ale zaraz sobie znajdą inny wątek do siania fermentu.
  • Odpowiedz
@piaskun87: Chłop dopiero wyszedł ze szpitala. Na dodatek dostał konkretnie w łeb więc pewne nieścisłości można wybaczyć.
Niech wrzuca dowody i można go osądzać a nie wymyślają już konkretne scenariusze
  • Odpowiedz
@ultraknur3001: sam poddawałem i poddaję pewne elementy tej opowieści w wątpliwość, ale nie zakładam, że kłamie; może mam mechanizm wyparcia, a może za dużo już w internecie było głośnych historii, które potem okazywały się nieprawdziwe; publikacja wypisu z SOR i informacja o uszkodzeniach kości twarzo-czaszki to już gruby temat i oby się chłop wykaraskał bez konsekwencji długoterminowych.

Inna bajka to ludzie wmawiający mu samodzielnie uszkodzenie albo w ogóle życzący źle.
  • Odpowiedz
@ultraknur3001: to nie jakieś tam wykopki po nim jadą, tylko zorganizowana grupka sterująca narracją medialną, którą roboczo nazywam środowiskiem gazety wyborczej. wystarczy spojrzeć na ich konta, to nie są przypadkowi ludzie. koleś jest kojarzony jako prawak, jest medialny, stanowi jedną z wielu plam na ich białych fartuszkach, więc polityczne multikonta z wykopu będą go niszczyć i opluwać. zero moralności i zero zainteresowania faktami, klapki na oczach i wykonywanie poleceń -
  • Odpowiedz
@ultraknur3001: to nie grupa wyszła spod kamienia tylko wykopki które zrobiły sobie boga z niego i wyszły poza swoją bańkę nagle odkryły że przeciętny człowiek ma go w dupie a cała historia nie trzyma się kupy a ci pierwsi to traktują jako wielką obrazę majestatu
  • Odpowiedz