Wpis z mikrobloga

Postępowanie Boxdela zarówno przeszłości jak również obecnie jest patologiczne, karygodne i to nie powinno podlegać jakiejkolwiek dyskusji. Patrząc na to wszystko z boku nasuwa się jednak jeszcze jeden wniosek. Osobiście mam szczerą nadzieję, że nigdy nie trafię w swoim życiu na kogoś takiego jak Wardęga, ponieważ nie życzyłbym sobie takiego znajomego. Chyba nikt kto myśli logicznie nie łudzi się, że on robi to wszystko bezinteresownie bo chce walczyć ze złem. #famemma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jednoosobowa_Subkultura: A wytlumaczysz co wardęga robi nie tak w tym momencie? Bo oprócz tego że pokazuje prawde dobitnie jaki jest grubas i jaka jest z niego gnida to nic nie zauważyłem. Jak nie chcesz takiego jak wardęga który ci doradzi żebyś wyspowiadał się ze swoich grzechów i żył z czystym sumieniem to ja ci polecam Boxdela. Wszystko razem ,,ogarniecie''ʕʔ
  • Odpowiedz
@loty-luju: robił. Będąc kolegami z baxtonem nagrywał każdą ich prywatną rozmowę. Też byś chciał mieć wokół siebie kolegów co każdą rozmowę, każdą wspólną akcję między wami nagrywał?
  • Odpowiedz
@january69: To powiedz mi co powinien zrobić? Zataić to? Gdyby nie nagrywał rozmów nie wyszłoby kompletnie nic na światło dzienne. Miałby kryć gościa który zastanawia się nad zleceniem pobicia / zabojstwa?
  • Odpowiedz
@loty-luju: @ziko100 można mieć mentalność żandarma czy policjanta ale naprawdę nie widzicie nic podejrzanego w fakcie, że gość nagrywa każdą rozmowę? Przecież ta afera z Szeligą i żoną trenera była dużo wcześniej niż Pandora. Jak dla mnie Wardęga wszedł w to środowisko i chciał być blisko Boxdela i Goli właśnie po to żeby ich kosztem w odpowiednim momencie zabłysnąć jako szeryf i obrońca moralności.
  • Odpowiedz
@Jednoosobowa_Subkultura: Ale ty zdajesz sobie sprawe z tego ze wardega tego nie nagrywal z ukrycia bo widac go w kadrze? Gość przed boxdelem trzymał kamere, podejrzewam że kręcili jakiś materiał na goats albo inne g---o. To nie było nagranie wardęgi telefonu xD. Szeryf i obrońca moralności? Jak dla mnie to on może nagrywać każdego jak sra. Gość odszedł w cień, zaczęli go atakować. Każdy kto wysyła fiuty 14 latkom, chce
  • Odpowiedz
Wardega wielokrotnie udowadnial ze jak ktos jest w porzadku to go wspiera, jak bylo z jakims Leksiem itp, przeciez to nie jest typ czlowieka ktory sprzeda cie za to zajarales pol grama, bo pewnie na pol internetu mialby dowody po jednym afterku po fame. Ale jakbym byl pdfem z takimi rzeczami na sumieniu to moze bym mial mindset jak ty.
A kazdej rozmowy z kimkolwiek pewnie nie nagrywa, ale z obludnikami i
  • Odpowiedz