Wpis z mikrobloga

#coolstory Hehe, mój wujek śmieszek. Ma dużą firmę budowlaną, super zarabia, ale to ciężki kawałek chleba, często nie ma go w domu od rana do wieczora i troche jest styrany życiem. No i ma też syna, Karolka. Karolek lat 24, roszczeniowy bardzo, nie pracuje, nie studiuje, całymi dniami łóżko.png albo kręci grube imby ze znajomymi i tylko co chwila "tate kup gta piontke", "tate kup kurtke" etc, bo przecież ojciec zarabia, to się Karolkowi należy xD Wujek wkurzony, ale nie ma czasu ani siły, żeby Karolka naprostować.

Ostatnio Karolek zdał na prawko - duma wielka, żarliwa, status na fejsie opublikowany. No i mówi Karolek: "tate, kup mi auto, ale takie wiesz, żeby się za nim wszyscy oglądali".

No i przyjeżdżają ostatnio na święta, wujek w super humorze, a Karolek obrażony. Pytamy:

- Karolku, co ty taki obrażony?

- Tato samochód mi kupił :/

Wujek: hehehe.gif

Patrzymy za okno, no faktycznie kupił. Multiplę. :D
  • 20
  • Odpowiedz
@austra: tak swoją droga to ciekawe jal to było. Czy on od początku był taki brzydki czy nagle w internecie wszyscy zaczęli mowić że jest brzydki i od tego czasu tak zostało
  • Odpowiedz
@austra: @brrrum: Moi rodzice mają Multiplę. Pewnego razu zdarzyło się, że samochód nie był przez tydzień użytkowany. No i w końcu przyszedł czas by gdzieś pojechać. Tu pojawia się problem. Nie ma klucza. Rodzice szukają, cały dam przewalony, ale dalej nie znaleźli. No trudno, jest jeszcze na szczęście zapasowy. Tata idzie do auta i co się okazuje?

  • Odpowiedz