Wpis z mikrobloga

Bawię się dobrze, nie wiem czy ludzie przesadzają z tym hejtem, czy po prostu ja się dobrze bawię bo to może trochę Koj styl gierek, trochę pif paf, trochę skradania (nie do końca udanego imo) i trochę elementów platformowych rodem z Uncharted
A może po prostu bawię się okej, dlatego, że całe lato ogrywałem mini gierki indie na steam decku i to moja pierwsza większą gra od dłuższego czasu. Generalnie ja polecam, ale może lepiej poczekać na spadek ceny/ uzywki na olx.
#starwarsoutlaws #ps5 #gry
kopytakonia - Bawię się dobrze, nie wiem czy ludzie przesadzają z tym hejtem, czy po ...

źródło: temp_file9107624009533972506

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mi ta gra się bardzo podoba na screenach ale oglądałem gameplay Asmongolda i gameplay wygląda jak w grach Lego Star Wars czy innych Lego. Idziesz z jednego miejsca na drugie, pif pif pif bez żadnego większego skila czy taktyki, pokonujesz przeszkodę/wchodzisz na drabinę i od nowa. Takie gry się sprzedają bo ciągle je produkują ale jak grałem w dema to myślałem że ale bym sobie teraz pograł w Cod czy Stellar Blade
  • Odpowiedz
@kopytakonia: ogólnie ludzie narzekają chyba głównie, bo gra była na premierę w kosmicznej cenie. Później przy popremierze, gdy biedaki mogły zagrać okazało się, że psuły się sejwy bogoli. Do tego mocno słaba optymalizacja, przy raczej przeciętnej+ grafice. Średnia iluzja otwartego świata,

Imo przeciętna gierka, ale może kogoś wciągnąć jeśli lubi star warsy, albo lubi coś tam poklikać dla czilku
  • Odpowiedz