Wpis z mikrobloga

W ogóle co to za p---------e, że to błędy młodości, czy że chłop był tylko niewiele starszy
Ja jak miałem 19 lat to ja i moi znajomi pisaliśmy z maksymalnie dwa lata młodszymi dziewczynami, nikt k---a nawet nie pomyślał by zaczepiać 13-14 latki, a pisanie do nich jakichś zboczonych wiadomość, czy wysyłanie kutasa bez jej zgody to nikt mi nie wmówi, ze to w jakiś sposób normalne zachowanie i takich obrzydliwych zboków trzeba tępić do końca, że ci co mają jeszcze małe córki mogą z kimś takim się waflować to jest niepojęte, ja mając małe dziecko bym chyba mu r***ebał łeb o chodnik
#famemma #polskiyoutube #wardega
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krzysio_misio12: Dokładnie tak było. Jakby 19-letni Boxdel przyszedł na studniówkę z tą swoją "14-tką", to na bal maturalny przyjechałaby policja, prokurator, a sam spędziłby najbliższe trzy miesiące w areszcie.

Nie ma tu nawet czego bronić i tłumaczyć. A Ci co to robią, to chyba jacyś inteligentni inaczej.
  • Odpowiedz
@Krzysio_misio12: dodatkowo też w „jego „ czasach przecież te 14 letnie dziewczyny wciąż wyglądały jednak jak dzieci… to na przestrzeni ostatnich lat tak się zmieniło, że dziewczynki w tym wieku wyglądają jakby miały już z 18 lat.
  • Odpowiedz
@Krzysio_misio12: Moje gimnazjum było połączone z liceum, nikt w naszej szkole nie dziwił sie jak licealiści zarywali do gimnazjalistek i nauczyciele też nie reagowali, widok 18 czy 19 latka obściskującego sie z 14latką na korytarzu szkolnym nie dziwił uczniów a nauczyciele mieli to w dupie, szkoła pedofili normalnie. Nie bronie baxtona bo jest k---ą j----ą ale pedofilem bym go nie nazywał.
  • Odpowiedz
@Krzysio_misio12 ja się zastanawiam jak na psyche działa nie zdanie do następnej klasy, zwłaszcza wielokrotne.

Miałem takiego typa co w 6 klasie miał już 15 lat. Zaliczył trzy kiblowania, był 3 lata starszy od całej klasy. Duzo większy i dojrzalszy. Musial przebywać tyle godzin dziennie z gówniarzami.

I potem jakoś w 2013 się dowiedziałem że nie żyje bo się powiesił. A powiesił się bo zalał czternastkę i bał się pierdla za
  • Odpowiedz
@Krzysio_misio12: Jak chodziłem do liceum to imprezowało się z licealistami 17-19 lat.
Kiedyś jak miałem 17-18, ale byli też ludzie 19-20 lat jeden kolega przyprowadził koleżanki z gimnazjum 15 lat miały, jedna nawet chyba miała niespełna 15 (ale ta nic nie odwalała, poznała tam chłopaka, byli kilka lat w związku, a teraz są małżeństwem pewnie dlatego ten chłopak się nią zainteresował).
Z ekipy 19-20 lat (starsze rodzeństwo) dosłownie tymi dziewczynami się nikt nie zainteresował.
Z ekipy mojego rocznika 17-18 większość niektórzy woleli siedzieć ze starszą ekipą, trochę osób miało bekę, że małolaty się nawaliły i porzygały, ale było dwóch klasowych przegrywów, którzy zaczęli uderzać do tych dziewczyn.

Po imprezie tych dwóch przegrywów w wieku okło 17-18 (to był rok 18-nastek) zaczęło wypisywać do tych 15 i je bajerować, a one były chętne, a oni się potem chwalili, że je zaliczyli. Tylko, że poza tymi przegrywami żaden ~18 latek z mojego otoczenia nie patrzył się na 15-latki - choć to było legalne. Nawet jak ktoś robił imprezę na 18 to mówił, żeby te przegrywy nie przychodziły ze swoimi 15, bo to impreza nie
  • Odpowiedz