Wpis z mikrobloga

Jaką golarkę elektryczną polecacie?

Używałem już prawie wszystkiego:

-tradycyjne maszynki na żyletki + pędzel

-maszynki bic/biedronkowe/lidlowe/gilettee/wilkinsony

-elektryczno-tradycyjna gilettee power fusion z 5 ostrzami

I zawsze mam jakieś zacięcie, albo podrażnioną skórę. ZAWSZE (golę się po gorącym prysznicu)

Mam twardy szybko rosnący zarost.

Cena do 500 zł. #golenie #zarost #broda
bartov - Jaką golarkę elektryczną polecacie? 

Używałem już prawie wszystkiego:

-tra...

źródło: comment_5iAp5pXjY5V62wSza9ERJ82hOVC1Ex8y.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@bartov: pewnie nie umiesz się golić/spieszysz się. Nawet tanim kremem i tanią jednorazówką można się ogolić bez podrażnień, o ile będziesz to robił powoli. Polecam golenie 'na dwa razy' - raz z włosem, żeby wstępnie skrócić, a potem pod włos - żeby wygładzić do niemowlęcej pupki. No i oczywiście ciepła woda do spłukiwania maszynki po każdym ruchu, nigdy nie wykonuj tego samego ruchu kilka razy w jednym miejscu - daj
  • Odpowiedz
@bartov: kup sobie jednorazowke gilet z 3 ostrzami. Idź pod prysznic. Umyj włosy szamponem np headshouders i dodatkowo zarost tym przemyj. Splucz to. Pod ciepła wodę spod prysznica wsadz głowę, a strumień wody nakieruj na twarz tam gdzie golisz. Gol się z wodą padajaca na twarz. Takie coś wymyśliłem bo miałem taki sam problem. U mnie działa
  • Odpowiedz
@bartov: no nie ogolisz się nią tak dokładnie jak 'zwykłą maszynką' i jakieś tam włoski czasem zostają i trzeba poprawić, ale dla mnie najważniejsze, że nie drażni, nie da się zaciąć i jest szybciej niż 'zwykłą' maszynką, bo nie trzeba się brandzlować tymi żelami (czego nie cierpiałem)
  • Odpowiedz
@bartov: Coolteca nie mam. U mnie po użyciu golarki jest właśnie takie szare coś jak na obrazku, mi się akurat to podoba więc nie narzekam. Golarką nigdy się nie ogolisz tak dokładnie jak w sposób tradycyjny. Podrażnień nie mam ale jest o wiele szybciej.
  • Odpowiedz
@cold_fire: też próbowałem, większe zacięcia i zaczerwienia :P

@Kacc: chyba się zdecyduję na to, szkoda że nie mogę gdzieś wypróbować jak się tym goli xD

odp
  • Odpowiedz
-jak zimne jest to zimne coś, tak zimne że masz zdrętwiałą skórę?


@bartov: na tyle zimne, że jest przyjemne uczucie przy zetknięciu, nie drażni

-wymieniałeś
  • Odpowiedz
@bartov: mi tam ta stacja dokująca bardziej wadzi, chociaż nie wiem, może gdybym tego tym alkoholem nie mył to może by zaczęło śmierdzieć :s
  • Odpowiedz