Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Zauważyłem, że uczestnicy HP nagminnie chwalą się tym w ilu to oni byli związkach i ile lat te związki ich trwały. Nie biorą pod uwagę sytuacji, że wśród nich mogą być osoby, które jeszcze nigdy nie były w żadnym poważnym związku i tym samym stawiają te osoby w niezręcznej sytuacji. Zapewne nie raz zdarzyła się taka sytuacja gdy taka osoba bez doświadczeń w kwestiach d/m dla świętego spokoju podawała nieprawdziwe dane statystyczne.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aprilwine: lol! A jakie to jest chwalenie się? Idziesz do programu „randkowego” czy ogólnie do programu coś co ma mieć z tym związek i chyba logiczne, że gadają o związkach. A Ci co nigdy z nikim nie byli to chyba ich problem. Wiedzą gdzie się zgłaszają. To tak jakby przed ludźmi co nie mają dzieci nie mówić o dzieciach, bo stawia się ich w niezręcznej sytuacji XD
  • Odpowiedz
@Aprilwine: taaa zazwyczaj ci chwalący się mają średnio 22 lata. I conajmniej trzy poważne kilkuletnie związki za sobą co daje im ogromny bagaż doświadczeń życiowych () ja tam nie wiem nie znam się na dzisiejszej młodzieży, czy oni już od przedszkola zaczynają czy może liczą do stażu tych „ lat w związkach” jakieś znajomosci z internetu? (w sumie jak się wymieniają zdjęciami i piszą aj law
  • Odpowiedz