Wpis z mikrobloga

@ziuaxa: No co tu dużo gadać, seba jak to dobry bajerant i zarabiacz milionów który w jednym czasie jak pisał do mnie wiadomośc był zarejestrowany w urzędzie pracy jako bezrobotny (potwierdzone info xD) proponował mi na IG że mnie nauczy zarabiać. Powiedziałem tylko cos w stylu "złap się porządnej roboty i nie pisz", to mi matke, ojca, pół rodziny i mnie od cweli zwyzywał xD
  • Odpowiedz
  • 10
@Kiecol po co ty mi to piszesz Kiecol ( ͡º ͜ʖ͡º), ja znam twoj filmik z sebą na pamięć, wyrwany w środku nocy mogę go zadeklamować.

Ale powiedz mi jedno, bo tyle lat i nadal nie rozumiem jednej rzeczy - czemu wtedy powiedziałeś: "obniż troszkę głos, sztucznie go nie podwyższaj"? Wszyscy dobrze wiemy, że Seba ma głos jakby srał, ale raczej właśnie dlatego, że go sztucznie
  • Odpowiedz
@Kiecol: chłopaku, Ty sam potrafisz nabluzgać na ludzi którzy Ci coś zarzucają od nieuczanikow, biedaków, biedaków mentalnych etc

Podpaliłeś się na popularnego bambusa-suchoklatesa którego byłe gimnazjalista by poskładał i jeszcze w ekipie do niego pojechałeś
  • Odpowiedz