Wpis z mikrobloga

#ortodoncja #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #zeby

Cześć, przychodzę do was z prośbą o polecenie centrum stomatologicznego/kliniki, która wykonuje przygotowanie ortodontyczne pod operację wady zgryzu. Byłem zarejestrowany w jednym miejscu, ale po miesiącu i ponownym kontakcie okazało się, że jednak nie robią takich rzeczy i recepcjonistka mi musiała źle powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Aline natomiast do doktora Czajkowskiego jest lista oczekujących na około 10 miesięcy, a chciałbym to wykonać (konsultacje wstępną u ortodonty) najlepiej przed lutym 2025, bo wtedy mam konsultacje w UCK w Gdańsku w sprawie stosowności operacji.

Jeśli macie jakieś miejsca godne polecenia, to będę wdzięczny za info w komentarzach lub na priv.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@stormi tylko jeśli to coś zmienia, to operacje planuje na NFZ. Nie wiem czy to jest istotne w tym przypadku, ale mając skierowanie trochę mi żal wywalić jakieś 40k na operację prywatnie.
  • Odpowiedz
@korbuzz dodaj sie na grupe na fb, wysle Ci link na priv, tam duzo osob jest i sa tez chirurdzy na grupie, mozesz zapytac o co chcesz i wiekszosc osob robilo na NFZ
  • Odpowiedz