Wpis z mikrobloga

  • 0
@vieniasn: Te nie są oryginalne, tylko 19" z oponami 235/35/19. Samochód potrzebuje troche miłości i delikatnych poprawek, np. właśnie regeneracji oryginalnych 20" (oksydacja poszła mocno) i nowych opon 245/30/20, ale to już na nowy sezon, bo pewnie za 2-3msc trzeba będzie myśleć o zakładniu zimówek na te 19"
  • Odpowiedz
@Grayswandir: Dalej brzydal (,)

Daj sobie spokój z tymi 20" kołami. Sprzedaj to w cholerę jakiemuś psychofanowi. Po co ci taki naleśnik z zerową amortyzacją? Jak w swoim i30N jak zmieniam 19" 235/35 na 18" 225/40 to się cieszę, że przez szyny będzie łagodniej przejeżdżał :D

Jednym z powodów przez które skreśliłem tego type R były właśnie te koła. Łatwo zarysować, twarde, brak opony torowych, zwykłe
  • Odpowiedz
@Grayswandir: nie chce mi się czytać historii o kupowaniu auta. Ale sam samochód, jego wygląd, bardzo mi się podoba. Taki resorak tylko w skali 1:1. Niech dobrze jeździ, mało się psuje. Szerokości
  • Odpowiedz
@Grayswandir: Mówię ci, nie ma co myśleć tylko sprzedawać te 20" złomy albo trzymać dla utrzymania wartości dla kolejnego klienta :D

AC może boleć. Dostałeś ostatnio mandat? :D

Ten twój ma już ten poprawiony wysprzęglik czy coś co powodowało awarie skrzyń od przegrzania?
  • Odpowiedz