Wpis z mikrobloga

Ale jak to przecież według koniaszowatych nic takiego nie ma miejsca.
tłumacz automatyczny

Obwód kurski, ocena sytuacji z zasobów wroga:

Siły Zbrojne Rosji rozmieściły siły przeniesione z kierunku Zaporoże i Donbasu.

W obwodzie korenewskim trwają starcia w rejonach Komarówki, Krasnooktyabrskiego, Olgowki, Kremianoja i Kauchuka.

W obwodzie sudżańskim trwają starcia w rejonach Kauchuka, Ruskiego Porecznego, Martynowki i Ruskiej Konopelki. W rejonie Malaya >Loknya Rosyjskie Siły Zbrojne rozmieściły rozmieszczone siły.


#ukraina #wojna #ruskapropaganda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przykro mi ale rosyjskie, i co teraz poczniesz?


@bombastick: ja? Nic, dalej będę leżał na kanapie :-) Ale to w sumie jest kluczową kwestią dla Ukraińców - kiedy, ile i skąd trafią wzmocnienia do obwodu kurskiego. Były plotki o dyslokacji kolejnych jednostek z Dalekiego Wschodu, aby nie ruszać linii frontu. Możliwe, że po ostatnim, "milczącym" spotkaniu Putina z Gierasimowem jednak zdecydowali się ruszyć jednostki frontowe. Czy to wystarczy, żeby np.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieszkodnik: to jest dobre :Wróg zachowuje potencjał ofensywny także w innych kierunkach. W ten sposób otrzymuje się informację o planach wroga ataku na obwód briański , zgromadzeniu Sił Zbrojnych Ukrainy w kierunku Kamenskim Frontu Zaporoskiego i przygotowaniu operacji desantowej na mierzei w obwodzie chersońskim. Najwyraźniej Siłom Zbrojnym Rosji udaje się pokrzyżować plany Sił Zbrojnych Ukrainy, przeprowadzając ataki rakietowe na koncentrację sił wroga. Jednak ataku wroga na prom w porcie Kaukazu
  • Odpowiedz
@bombastick: czyli cytują Ukraińców, którzy, jak wcześniej napisałem:

ale wiesz, to podaje źródło ukraińskie. A ono niewątpliwie może kłamać "ku pokrzepieniu serc", nieprawdaż?


Gdyby cytowali rosyjskie źródła, też w sumie by to nic nie zmieniło, bo i jedna, i druga strona, choć z innych powodów, wcale prawdy pisać nie musi, co nie?

Więc nie ma się czym podniecać :-)
  • Odpowiedz