Wpis z mikrobloga

#rozowepaski
Macie jakiś ultrawygodny typ stanika który jednak trzyma c--e? Nie umiem się przekonać do czegoś co nie byłoby sportowym szmaciakiem, w klasycznych stanikach wszystko mnie uciska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@szzzzzz tak byłam, juz nie pakietam jaki mam rozmiar bo sie zmienia ale jakis srednio-wiekszy, w salonie spoko ale po jakimś czasie noszenia cierpię i wyrzucam na dno szafy, nawet szmaciaki po domu nie noszę bo mnie uciskają, tylko na wychodne xd
  • Odpowiedz
@magdalena-gaska no rozumiem. Możesz po prostu spróbować biustonosza o większym obwodzie, wtedy nie będzie takiego podtrzymania, ale będzie wygoda.
Nie polecę ci żadnego konkretnego modelu bo od dawna mieszkam w UK i tutaj się w bieliznę zaopatruję. Mam ulubione modele ale nie są dostępne w Polsce.
  • Odpowiedz
@magdalena-gaska: esotiq schodzi na psy, więc mimo że nadal trzymam się marki, póki nie znajdę czegoś lepszego, ale z takich ogólnie wygodniejszych to biustonosze dla karmiących - usztywniane, miękka miseczka, bardzo fajnie się w tym chodzi i dobrze zbiera b---t
  • Odpowiedz
@magdalena-gaska: a bez fiszbin po prostu? Kinga ma kilka fajnych modeli, sama niedawno kupiłam jak miałam problem z żebrami. Trzymają całkiem dobrze, bo klasycznie ciężar powinien opierać się na obwodzie, a tam jest szeroka guma. Trochę traci się na kształcie, ale generalnie jest nieźle.
  • Odpowiedz