Wpis z mikrobloga

@bakteriepodbaterie: A wytłumaczysz mi po co ktoś ma słuchać popłuczyn po dużo bardziej interesującym graniu, na którym Rejz Egejnst żeruje? Proszę o chociaż jeden sensowny tekst.

Tak, śmieszkujmy w internecie bo możemy, po co odpisać komuś bardziej na serio, jesteśmy tacy zabawni xD
  • Odpowiedz
@filas312: Może lubi barwę głosu wokalisty lub emocje jakie niesie utwór? A może po prostu mu się to podoba? Jakie bardziej interesujące granie masz na myśli?

Wytłumacz mi po co ma ktoś odpowiadać komuś kto używa bełkotu jak może porozmawiać z kilkoma setkami bardziej interesujących użytkowników?

Po co odpisać komuś kto przez większość swoich wpisów nie używa żadnej argumentacji tylko jedzie po kimś bo może?
  • Odpowiedz
@bakteriepodbaterie: gdyby to jeszcze była muzyka emocjonalna to bym się niczego nie czepiał. Tymczasem ona nie jest nawet zimna, bez emocji - ona udaje, to jest najgorsza forma zepsucia.

Po prostu mu się podoba.


Coś takiego nie istnieje. Człowiek lubi muzykę za jakieś jej cechy, konkretnie.

Co chcesz żebym argumentował? Czekam.
  • Odpowiedz
@filas312: Mnie i osoby, które znam i słyszały przynajmniej kilka utworów chwyta za emocje.

Tak, ale często nie jest w stanie określić poszczególnych motywów, które tym kierują.

Dlaczego uważasz to za popłuczyny, to chyba oczywiste? Ah, zapomniałeś odnieś się do reszty.

Nie będę odpowiadał na twój kolejny pozbawiony treści wpis, nie mam ani ochoty, ani czasu. Więc jeżeli naprawdę chcesz przeprowadzić dyskusję to napisz choć raz coś porządnie.
  • Odpowiedz
@filas312: kolejny #!$%@? znawca się znalazł xD nie mogę, Ty pewnie tylko kargyraa słuchasz ale zaraz zrobi się zbyt mainstreamowy bo ktoś o nim w komentarzu na mirko wspomniał


  • Odpowiedz
@bakteriepodbaterie: was chwyta, bo nie słyszeliście muzyki która faktycznie jakieś emocje prezentuje. Ludzie którzy wyprzedzili RA w tworzeniu podobnej muzyki (tylko nie z tego pożal się boże nurtu melodic, który "melodyjność" zawdzięcza banałowi) pakowali jej całe taczki do swoich utworów.

Ale przepraszam bardzo, to to, że ktoś nie potrafi określić, co mu się podoba zmienia fakt, że to i tak od czegoś zależy?

Uważam to za popłuczyny, bo to obcięta i
  • Odpowiedz
@filas312: Skąd wyciągasz wnioski, że nie słyszeliśmy? Dopuszczasz w ogóle możliwość, że to co na ciebie działa, na innego nie działa? Słuchasz np. Radiohead, dla mnie ta kapela jest mdła. A więc po raz trzeci, proszę cię o podanie tych osób skoro są liczni.

Oczywiście, że nie zmienia, ale wcześniej podałem dwa przykłady z brzegu.

Twoja opinia nie wskazuje na to, że zespół gra popłuczyny, twoja dalsza wypowiedź jest pozbawiona kontekstu
  • Odpowiedz
@bakteriepodbaterie:

nazywanie muzyka i kompozytora wielogatunkowej muzyki z przeszło 15 letnim czynnym doświadczeniem plebsem jest nieuzasadnione


A czy to gwarantuje posiadanie wrażliwości muzycznej? Nie dyskutujemy tu w ogóle na temat tworzenia muzyki. Niektórzy robią coś po trzydzieści lat a odwalają amatorkę. Próbujesz mnie przekonywać argumentem odnoszącym się do autorytetu, sorry, nie tym razem.

Teza o głosie? Niektórzy mieli dosyć tego, w czym się znajdują i chcieli to wyrazić muzycznie, i poszukać
  • Odpowiedz