Wpis z mikrobloga

A tak sobie ostatnio myślałem, że chłop robi dość kontrowersyjny content jak na obecny clownworld (taki trochę polski catboykami) i się nie cyka, że jakiś fajniak albo inżynier go oklepie, skoro wiedzą, jak wygląda i gdzie go można namierzyć. Oby wyzdrowiał i zmotywowało go to do jeszcze cięższego wysiłku w walce z cuckoldwehrą i śniadymi.

#szarpankizzyciem #blackpill #przegryw #bekazlewactwa
kleszczu22 - A tak sobie ostatnio myślałem, że chłop robi dość kontrowersyjny content...

źródło: Screenshot_20240822_165649_X

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kleszczu22: jeśli to faktycznie ciapaci go oklepali, to na pewno zmotywowali go, aby przestał. Na pewno tak to zadziała.
A jeśli dostał #!$%@? od naszych sebixów, którzy nawet nie wiedzieli, kim on jest, to nigdy tego nie przyzna, bo #!$%@? od pakoli za dobrze pasuje pod tezę i można zgrywać męczennika.
  • Odpowiedz
Ciekawe kto go oklepał może na zlecenie jakaś bolka sfrustrowana zawistna nasłała jakiś typów a może przez, to że parodiuje ruskich a może przypadek po prostu znalazł sie w nieodpowiednim miejscu i czasie i trafił na inżynierów ale pewnie w tym nie ma przypadku mam nadzieje, że wyjdzie z tego bo oglądam go od początku, śliwa z oka mu zejdzie te szwy też łatwo zejdą pewnie jakaś blizna bedzie gorzej jak coś
  • Odpowiedz
@kleszczu22 skończy się pewnie jak z klepacką, że #!$%@? zaczepiał kogoś, kto wcale imigrantem nie był xd

Niezależnie od tego - ktoś kto mu spuścił taki #!$%@? powinien bezwzględnie iść siedzieć.

A ty darek powinieneś bezwzględnie wracać do budy.
  • Odpowiedz
@thorgoth:

Jacy pakole w Koszalinie?

Czy konkretnie pakole to nie wiem, ale w zakładach koszalińskiej strefy ekonomicznej (Espersen, AGC Automotive (fabryka)) pracują śniadzi imigranci - prawdopodobnie z Azji.
  • Odpowiedz