Wpis z mikrobloga

#polityka #polska #neuropa #4konserwy
Najbardziej człowiekowi przykro że ten kraj niezależnie przez większego swojego okresu w historii pełni funkcję sprzedajnej prostytutki między wschodem a zachodem. Z jednej strony masz jakieś ruskie trole spełniające jakieś partykularne interesy putina z drugiej strony trole z neuropy reprezentacujace interesy tysiąca fundacji pchających nas siłą do zmian kulturowych. Każdy ma w głębokim chuju ten kraj tylko reprezentuje swoją agende płatnie lub będąc pożytecznym idiota. Jeszcze z 15 lat temu wierzyłem że po latach cierpień komunizmu i nazizmu do głosu dojdą prawdziwi patrioci którzy chcą żyć w silnym i poważnym kraju który jest dumny ze swojej kultury i dziedzictwa narodowego. Ale niestety polityka to zawsze będzie walka grup społecznych między sobą i bogatych ludzi którzy do tego podburzaja by realizować swoje cele
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pchających nas siłą do zmian kulturowych.


@ziko100: Zmiany kulturowe zachodzą naturalnie od początków istnienia ludzkości. Postrzegasz to jako siłowa zmiana, ponieważ widocznie jesteś hamulcowym, któremu nie odpowiada zmienność świata, a w zmienności widzi zagrożenie oraz strach. Strach i uczucie zagrożenia w tym kontekście, wynika prawdopodobnie z niskich horyzontów i miałkiej znajomości otaczającego świata. Zamknięcie za doświadczanie, inność, zmiany. Ludzie wygodni i mało ambitni, szukają szczęścia i bezpieczeństwa w rzeczach już
  • Odpowiedz
Postrzegasz to jako siłowa zmiana, ponieważ widocznie jesteś hamulcowym, któremu nie odpowiada zmienność świata, a w zmienności widzi zagrożenie oraz strach. Strach i uczucie zagrożenia w tym kontekście, wynika prawdopodobnie z niskich horyzontów i miałkiej znajomości otaczającego świata. Zamknięcie za doświadczanie, inność, zmiany. Ludzie wygodni i mało ambitni, szukają szczęścia i bezpieczeństwa w rzeczach już dobrze znanych. Nie próbują na nowo odkryć oraz zdefiniować siebie lub otoczenia, a brną w utarte schematy
  • Odpowiedz
  • 1
@danob99: Nie znam się na współczesnej nowomowie. Skończyłem edukację jeszcze gdy uczyli historii i faktów. F-----m jest to ustrój który istniał w Europie we Włoszech i Hiszpanii. Można uznać ze rząd Słowacji miał w czasie wojny miał podłoże faszystowskie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ordo_Publius: Natomiast Ty postrzegasz to jako oddolna inicjatywa społeczeństwa natomiast nie postrzegasz siebie jako owieczki która chłonie przemyślenia kanałów medialnych które mają swoich właścicieli i określone linie polityczne. Nie istnieją na świecie niezależne media w, których jest reprezentowany swobodny nurt myśli ludzi nimi się dzielących. Najbliżej tego był internet w latach 90 gdy nie istniały odpowiednie narzędzia do kontroli przepływu informacji. Dzisiaj masz tylko ułude wolności w takich mediach socjalnych
  • Odpowiedz
nie postrzegasz siebie jako owieczki która chłonie przemyślenia kanałów medialnych które mają swoich właścicieli i określone linie polityczne.


@ziko100: Do jakich właścicieli należy biblioteka publiczna, w której można wypożyczyć książki dla owieczek? XD Z chęcią się dowiem. Jestem również ciekawy czy są te kanały mediów i kto wgl Ciebie jest ich właścicielem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ordo_Publius: Mam wykształcenie biologiczne więc mogę Ci z czystym sumieniem stwierdzić że zachodzą zmiany technologiczne i sposób działania człowieka. Wszakże nie bijemy się już na pałki tylko na rakiety a zamiast znaku dymmego wysyłamy maila natomiast ludzkie instynkty są takie same jak gdy twoi przodkowie mieszkali w jaskiniach z powodu tego że po prostu twój mózg posiada nadal struktury które za to odpowiadają. Nawet więcej powiem człowiek jest tylko pyłkiem
  • Odpowiedz
  • 0
@danob99: ciekawi mnie czy teraz faszyzmem już nazywają walki plemienne o dostęp do ognia jeśli stosujemy już pewne definicje w sposób dowolny oderwany od prawdy historycznej. Tylko trzeba jeszcze spalić książki i zostawić tylko artykuły w internecie ale wszystko przed nami
  • Odpowiedz
z drugiej strony trole z neuropy reprezentacujace interesy tysiąca fundacji pchających nas siłą do zmian kulturowych


@ziko100: Tak było, nie zmyślasz

F-----m jest to ustrój który istniał w Europie we Włoszech i Hiszpanii.


@ziko100: Coś słabo uważałeś, bo to są przykłady państw faszystowskich, a nie definicja faszyzmu.
  • Odpowiedz