Wpis z mikrobloga

Witam, rozglądam się za telefonem, ale przez ostatnie 2 lata totalnie przestałem śledzić rynek a tyle tego teraz jest, że ciężko coś wybrać. Aktualnie mam budżetowy vivo z ekranem chyba 6,7 cala. Czy są jeszcze telefony 6 calowe lub mniej na rynku pomijając iPhony? Może ktoś mi podesłać jakiś fajny telefon żeby był właśnie takich kompaktowych rozmiarów, bo nie chcę cegły i aby miał jednocześnie bardzo dobry wyświetlacz i dobrej jakości aparat? #elektronika #telefony #elektryka #iphone #samsung #xiaomi
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pepe_kolchoznik: a jaki masz budżet? bo miałem podobne wymagania i zdecydowanie galaxy s23/s24 mi podpasowało, bo też jest to telefon wielkości iphona. Tylko niestety musisz liczyć 2,8k. Nie wiem czy mieści się to w twoim budżecie.
  • Odpowiedz
@Pepe_kolchoznik: Jak ja kiedyś będę kupował telefon i pewnie też kompaktowy to chyba pixel to będzie. Tera na srajfonie siedze bo on w tym rozmiarze ma chyba najlepsze aparaty. Możliwe że pixel 9 pro robi lepsze zdjęcia ale obawiałbym się grzania przez procesor(produkcja samsunga)
  • Odpowiedz
@Ojcieckrzestny: mimo wszystko spróbuję, bo to jest żart, że w trakcie jazdy odłącza mi ładowanie telefonu (wspaniale, żeby się wyładował do zera..), nawigacja przechodzi w tryb nocny, wstrzymuje wszystkk w tle, a sama nawigacja się zacina. Messendzer się zawiesza tak o xD ja p------e, za tyle hajsu..
  • Odpowiedz