Wpis z mikrobloga

Historia z USA i moja. Wbijam w jednym z północnych stanów na stację biorę fajki i pokazuje paszport. Kasjer Hindus wyskakuje Poland? "I had a girlfriend from Poland, she was Paulina and we were on Cyprus". Towar eksportowy dosłownie
#p0lka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stuwykopek: Do mnie Turek w Side zagadywał że miał dziewczynę z Polski z Wrocławia XD Cały świat się śmieje z europy środkowowschodniej i naszych łatwych witaminek.
  • Odpowiedz
@stuwykopek: mialem to samo ostatnio w taksowce w manchesterze, wyskakuje jakis ciaparyn z bangladeszu i do mnie Polish? I see your name on uber App, you must be polish xDDD. I zaczyna mi wymieniac swoje polskie ex dziewczyny.... Wstyd w c--j byc polakiem w takich sytuacjach.
Kolejna sytuacja jakis rok temu byłem u lekarza, lekarz do mnie czy jestem polish, I mowi ze jest z indi ale studiował w polsce,
  • Odpowiedz
Ale wy tu jesteście odklejeni… dosłownie na całym świecie narody się mieszają i nikt nie daje o to j-----a oprócz wykopków. Znam półki związane z Ukraińcami, Rosjanami, turasami, Niemcami, Hiszpanami, Włochami itd itp

Znam również sporo Polaków którzy są z japonkami, Niemkami, Hiszpankami, Ukrainkami itd itp

Może was zaskoczę ale znam też w uj par polsko-polskich XD

„p0lka” gardzi Polakami ale tylko przegrywami i o to macie ten ból d--y? Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@stuwykopek: To jest nic. Mam kolegę w pracy z Kamerunu i opowiadał że jego wujek studiował w latach 80 w Polsce i zrobił dzieciaka p0lce i wrócił.
Inny znajomy Niemiec z pracy opowiadał, że jak robił w Holandii to dosłownie z p0lkami orgię przezywali wszyscy pracownicy z pola. tak z pola kapusty xD
Jednego takiego typka też znałem , co jego laska i on, poglądy ultraprawackie a później się okazało
  • Odpowiedz