Wpis z mikrobloga

Będą mnie wyzywać od nazistów, faszystów, homofobów i rasistów. A wychodzi na to, że ja jestem bardziej lewicowy i socjalistyczny od tych lewicowych nastolatek z twittera. Chociaż uważam się za apolitycznego i nie utożsamiam się z żadną stroną polityczną
#przegryw
b.....0 - Będą mnie wyzywać od nazistów, faszystów, homofobów i rasistów. A wychodzi ...

źródło: Zrzut_ekranu_44

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@basicname0: kapitalistyczne to jakiś syndrom sztokholmski ewentualnie paróweczkowe urojenia że jak nie będzie regulacji rynku to milionerami zostaną tak jak pan Korwin powiedział
a konserwatywne to pewnie przez myślenie że wtedy kobiety będą im podległe i będzie porządek xD
świat poszedł za daleko do przodu żeby teraz ludzie odrzucili te postępy w ramach hurr return to tradition, takie poglądy (super konserwatywne) to panują obecnie w jakichś arabskich/murzyńskich krajach o średniej
  • Odpowiedz
@semilanceata: @basicname0 w ogóle to dość zabawne że jesteśmy incelami przegrywami z wykopu a mimo to byśmy spokojnie mogli wejść w koalicję z tęczowymi julkami z twittera. Niby dwa przeciwległe światy a sporo nas łączy xd
  • Odpowiedz
@abuk123: no i właśnie na tym polega problem takich testów bo mimo teoretycznej zbieżności poglądów bardzo się od nich różnimy
osobiście jestem na przykład przeciwko jakiejkolwiek cenzurze internetu więc niech każdy pisze co chce czy to komunista czy nazista
albo w temacie aborcji, ja jestem za w ciężkich przypadkach jak g---t czy zagrożenie życia a one by chciały o tak mieć jak usuwanie zęba
  • Odpowiedz
@semilanceata: Ja jestem na przykład, za całkowitym równouprawnieniem dla całego społeczeństwa, np e sprawie zawodowym, ewentualnej służbie wojskowej, emeryturach, oboeiązkach społecznych itp a nie tylko skupiqniem się na wyimaginowanych problemach kobiet i mniejszości. Dzisiejsza lewica mnie odrzuca. Szczególnie odwrócenie się od biedoty i klasy robotniczej, nieświadome wspieranie dzisiejszej formy kapitalizmu. Odrzuca mnie zbyt ksenofiliczna forma wspierania masowej imigracji
  • Odpowiedz
@semilanceata: ja popieram aborcję na życzenie, ale to raczej wynika z moich antynatalistycznych przekonań i myślę że lepiej abortować niż urodzić. Sam bym wolał zostać abortowanym xd
  • Odpowiedz