Wpis z mikrobloga

Wydawca pisma popierajacego AFD wystapił na konwencji tej partii i oficjalnie poparł Putina - otrzymał za to gromkie brawa.
Przypominam w pismie tym żałowano, że Niemcy porzuciły roszczenia wobec ziem przejetych przez Polske. Do tego przypisywano Polsce sprawstwo w wywołaniu II wś.

Konfederacja jakoś skomentuje działania koalicjanta z PE czy tradycyjnie nawet rzecznik partii nie bedzie odbierał telefonu?

Wydawca "Compactu" Jürgen Elsässer ponownie skrytykował rząd Niemiec i zadeklarował swoje poparcie dla prezydenta Rosji Władimira Putina. - Oczywiście nikt nie zabroni mi mówić: jestem zwolennikiem Putina - powiedział Elsässer na regionalnej konferencji partii AfD w Magdeburgu, w Saksonii-Anhalt. Otrzymał za to wielkie brawa od zgromadzonych.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,127561,31233989,niemcy-szokujace-oswiadczenie-na-konwencji-afd-jestem-zwolennikiem.html

#konfederacja #neuropa #polityka #bekazkonfederacji #rosja #ukraina
szurszur - Wydawca pisma popierajacego AFD wystapił na konwencji tej partii i oficjal...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur: afd to dobre chłopaki! To że chcą odzyskać Szczecin czy Wrocław i zacisnąć współpracę z Rosją? Wcale nie oznacza że to źle dla Polski!!1111

Tylko konfederacja! Tej siły już nie zatrzymacie!
  • Odpowiedz
@Programista500plus: i bardzo dobrze!
Nikt lepiej nie dojedzie Polaczków niż rząd popierający nacjonalistyczne Niemcy, które blisko współpracują z Rosją.

Mi tam się podoba. Chyba sam zagłosuje na Bosakową. Ona dobrze reprezentuje poziom!
  • Odpowiedz
@szurszur: Gość z AfD powiedział na tej konwencji, że mu nikt nie zabroni mówić, że jest zwolennikiem Putina. Totalnie śmieszy. Tak jakby jakaś cenzura działała xD Nikt nikomu nie zabrania mówić co się zechce ale słowa mają swoje konsekwencje…
  • Odpowiedz
@szurszur: gdzie są teraz frajerzy od akcji "uświadamiania", że naziści byli niemcami? Jak trzeba było wywoływać napięcia z pseudoproblemu to byli głośni, jak są realne skandale to siedzą cicho
  • Odpowiedz