Wpis z mikrobloga

Od wczoraj użytkuje samsunga s23 zrobiłem kofiguracje i chyba coś kliknąłem bo ciągle łączy mnie z telewizorem który jest w innym pokoju i nigdy wcześniej nie był parowany bo świeży telefon. Za każdym razem jak wlaczy się coś yt na telewizorze to wyskakuje mi takie okienko do sterowania. Jak to wyłączyć? xD
#telefony #samsung #s23 #android #smartfon
Marterr_ - Od wczoraj użytkuje samsunga s23 zrobiłem kofiguracje i chyba coś kliknąłe...

źródło: temp_file286434589511666781

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marterr_: odepnij tv od telefonu po prostu, w smart view (twoj ostatni screena po lewej na dole) powinienec to miec. Dokladnie w tym samym miejscu masz ustawienia dotyczace, powiadomien, wyswietlania tego co jest uruchomione na tv itd.

Jesli nie ogladasz smieci z komorki na TV, to go po prostu odepnij i uzywaj tylko kiedy bedziesz potrzebowal.
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze ja nigdy nie laczylem się z tym tv. To działa na zasadzie, że ktoś przesyła z telefonu na telewizor filmik z YouTube, a u mnie na telefonie wyskakuje okienko kontroli tak jakbym to ja puszczał. Jedyne co mnie łączy z tym tv to WiFi
  • Odpowiedz
Jedyne co mnie łączy z tym tv to WiFi


@Marterr_: android ci wykryl TV i spytal czy polaczyc, pewnie kliknales na cito i masz efekty.
W tej appce smart view masz opcje dotyczace powiadomien, powielania ekranow itd.
Poza tym w androidzie kazde powiadomienie mozesz wyciszyc, przytrzymujac palec na nim i potem wylaczajac w opcjach ktore sie pojawia.
  • Odpowiedz