Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina Co wam zrobiła Rosja personalnie? Zapraszam do dyskusji ;). Chciałbym przeczytać choć jeden komentarz, gdzie ktoś poczuł się skrzywdzony przez Rosjan.
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Menosas: osobiście i rodzinnie to nie za wiele, ale może za mało znam historię mojej rodziny. ALE ZNAM HISTORIĘ I UMIEM WYCIĄGAĆ WNIOSKI, I WIEM DO CZEGO SĄ ZDOLNI. Onuco #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Menosas: Dziadek był w AK, ledwo uszedł z życiem, babcia po stogach siana się chowała z matką i siostrami jak czerwone gówno się w wsi pojawio, więc mam zaszczepione jakieś tam wartości, proszę oto one: GONIĆ CZERWONE RUSKIE ŚCIERWO ZA WOŁGĘ!
  • Odpowiedz
@Menosas: ja miałem takie marzenie - by pojechać pociągami w podróż ze Szkocji aż do Hong Kongu (Edynburgh-Londyn-Paryż-Warszawa-Moskwa-Pekin-Hong Kong). Jeszcze na necie jest pełno blogów sprzed 10-15 lat jak ludzie takie coś robili. A teraz co, jeden totalitarny #!$%@? robi wojnę i strach tam wjechać z polskim paszportem, inny zamienił Chiny w Koreę Pn. z pieniędzmi.

Ten meme, że świat w którym dorastałeś juz nie istnieje mocno do mnie uderza.
  • Odpowiedz
@Menosas: w stodole mojego dziadka kacap rozpalił ognisko. Babcia zaczęła na niego krzyczeć: co ty robisz, przecież tu wszystko może spłonąć (drewniane budynki przedwojenne wypełnione materiałem łatwopalnym - słomą). Ruski na to: a mnie to szto? Ja gwintowku (strzelbę) na ramię i pojdu. Dziadkowie, którzy przeżyli wojnę, byli później kułakami, dziadek siedział w lubelskiej baszcie.
  • Odpowiedz
Chciałbym przeczytać choć jeden komentarz, gdzie ktoś poczuł się skrzywdzony przez Rosjan


@Menosas: dostałeś jakieś 100 komentarzy z powodami, czy teraz usuniesz konto?
  • Odpowiedz
@Menosas: Pradziadek i bracia dziadka uwięzieni i wywiezieni na wschód po 1945 roku za działalność w AK, dziadek za pochodzenie służbę wojskową odbywał w latach 50' ramach pracy przymusowej w kopalni, ale to już nasza władza ludowa go tam wysłała.
  • Odpowiedz
@Menosas Obrażali mnie i moją matkę w CS:GO, a no i jak szli wyzwoliciele to mojej prababci wyżarli wszystkie jajka na surowo xD. A resztę zabrali na wynos pod czapkami xD.
  • Odpowiedz