Wpis z mikrobloga

hej kochani usuwam konto bo dostalam wylewu po przeczytaniu wypowiedzi tutejszych internautów, z których większość nadaje się do Gostynina (proszę sobie wygooglować ten hotel). to nie tak, że poległam w walce ja vs. wykopki, tylko dostałam lepę na ryj w postaci reality-check z kim ja tu k---a siedzę. i niech mnie ręka boska chroni przed zakładaniem tu konta w innych celach niż naukowych.
a wszystkich fajnych kolegów i koleżanki, których poznałam pozdrawiam serdecznie, nie zmieniajcie się. paaaa
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@njdnsjdnjs nie przejmuj się debylami jeanyni () tutaj co drugi mocny w gębie, chcą być tymi fajnymi na siłę. Pamiętaj że te dzbany w większości nie mają przyjaciół irl i muszą p-------ć takie głupoty dla garści plusów i poczucia przynależności, im należy współczuć xD
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: polecam blokować pewne tagi/ludzi i siedzieć bardziej w swoim gronie, ludzmi których lubisz skoro masz tu takich lub tagach, które cię interesują, ale nie wypływa z nich toksyna na każdym kroku. Nie ma sensu marnować czasu ani nerwów na osobniki, z którymi się nie zgadzasz i nie ma sensu ich karmić usuwając konto z takiego powodu.
  • Odpowiedz