Wpis z mikrobloga

#ukraina W sumie to smutne. Dziś młodzi ludzie jedyne o czym marzą to żeby zamknąć się we włanej bańce, nie dyskutować, nie konfrontować się z argumentami ludzi mających inne poglądy, wręcz przeciwnie, siedzieć we własnym gronie, wzajemnie poklepywać się po plechach, potakiwać. Tak jest łatwiej, tak jest wygodniej.
Po co komu prawda? Po co komu droga do prawdy...
Zbanuj każdego kto myśli inaczej. Kiedyś Stalin cy inny Hitler to na głowach stawali, żeby ludzi oduczyć niezlaeżnego myslenia. Dziś koń sam się pcha w chomąto.
Wilczynski - #ukraina W sumie to smutne. Dziś młodzi ludzie jedyne o czym marzą to że...

źródło: Screenshot 2024-08-17 201852

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spuchaczu: @Wilczynski Ależ prawda jest akceptowalna, ale nie ruska propaganda, którą towarzysze kolportujecie. Dość tego na wykopie. Agresor jest znany, metody agresora, w tym internetowe trollownie i armie botów też. Ale wy się uparliście na antyukraińską i często prorosyjską zabawę, umniejszając każdy sukces Ukrainy, uwypuklając każdą porażkę, atakując każdego, kto wam to wytknie.

I nie, nie macie żadnych argumentów, nic logicznego nie piszecie.

Tak, jestem w stosunku do was
  • Odpowiedz
@Wilczynski: idąc za ciosem: dlaczego nie dyskutujesz z autorem tamtego postu tylko tworzysz osobny wątek? @Wink też nie zawołałeś.
Po co dyskusja, lepiej siedzieć we własnej bańce i tworzyć sobie odpowiednią narrację
  • Odpowiedz
  • 1
@Wink: Przesadzasz. Twoje zarzuty nie mają pokrycia w rzeczywistości. Ani co piszesz o sukcesach, ani co piszesz o porazkach. I niby gdzie są te moje ataki na każdego kto mi coś wytknie....?
Masz dziwną manierę, rosyjską zresztą, zwracać się do mnie per "wy". Jesteśmy w Polsce. Pisz na "ty". Chyba, że mieszkasz gdzieś na wschodzi, co mnie nie zdziwi sądząc po tonie wpisu, to po prostu przedstaw się wszystkim.
  • Odpowiedz
dlaczego nie dyskutujesz z autorem tamtego postu tylko tworzysz osobny wątek?


@mskiper: I tak bym mu pod tamtym postem komentarz usunął. To nie jest post dla nich, żeby sobie dyskutowali czy jak towarzysz @Spuchaczu wyskakiwali z tekstami o siadającej psychice.

Zresztą @Wilczynski na listę
  • Odpowiedz
Wink stworzył swój wątek, ale usunąl wszystkie odpowiedzi


@Spuchaczu: Tymczasem odpowiedzi:

"psycha siada", "wolność słowa ci przeszkadza" xD

Zresztą jak pisałem, to nie był wątek dla was a o was. Do dzielenia się kontami które smrodzą od jakiegoś czasu na wykopie.
  • Odpowiedz
Ani co piszesz o sukcesach, ani co piszesz o porazkach. I niby gdzie są te moje ataki na każdego kto mi coś wytknie....?


@Wilczynski: To teraz proszę, żebyś przejrzał aktywność @Spuchaczu i zweryfikował czy faktycznie bredzę.

Masz dziwną manierę, rosyjską zresztą, zwracać się do mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Wink: Ja ci nie zarzucam, że bredzisz. Nie twórz chochołów. Tzn. tworzenie chochołów pozwala wygrać każdą dyskusję, bo coś sobie wymyślasz i z tym walczysz, ale to nie ma nic wspólnego ze mną.
Nie uważam, że bredzisz. Nie obrażam cię. Nic ci nie umniejszam.
2) Napisałes odpowiedź do mnie. Więc nie mam obowiązku domyslać się co masz na myśli, tylko odnoszę się bezpośrednio do twojej odpowiedzi. Casus agenta rosyjskiego Pablo
  • Odpowiedz
Napisałes odpowiedź do mnie. Więc nie mam obowiązku domyslać się co masz na myśli, tylko odnoszę się bezpośrednio do twojej odpowiedzi


@Wilczynski: W odpowiedzi były oznaczone dwie osoby xD

ruscy agenci chętnie odgrywają prawilniaków i nakręcają psychozę z "ruską
  • Odpowiedz
@Wink: nikt nie robi dla "anty ukraińskich nastrójów" tyle co sami Ukraińcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem obywatelką wolnej Polski i mam prawo wyrażać swoją niechęć oraz obawę wobec Ukrainy.

Ukraina to brudnopis Rosjan. Jedno i drugie jest zagrożeniem dla Polski.
  • Odpowiedz
@rasiarherr:

Ukraina to brudnopis Rosjan. Jedno i drugie jest zagrożeniem dla Polski.


Największe zagrożenie, to takie larwy które wypełzają żeby siać nienawiść do bliskiego nam narodu. Ostatnie lata pokazały, że możemy łatwo z Ukraińcami koegzystować.
  • Odpowiedz