Wpis z mikrobloga

#tenis Pytanie z czystej ciekawości: skąd tutaj tyle nieprzychylnych, złośliwych komentarzy pod adresem Igi?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kale_sony: nie znasz innego sposobu na rozruszanie forum niż wyśmiewanie się z ciężko pracującej dziewczyny? Niech zgadnę, jesteś facetem? To takie "męskie" jest.

@Protectorx przeinaczanie cudzego imienia czy aluzje do płci to krytyka? W którym wszechświecie? Zniekształcanie imienia czy nazwiska to są raczej zagrywki dzieciaków na wczesnym etapie podstawówki a nie konstruktywna krytyka.
  • Odpowiedz
@kale_sony: nie znasz innego sposobu na rozruszanie forum niż wyśmiewanie się z ciężko pracującej dziewczyny? Niech zgadnę, jesteś facetem? To takie "męskie" jest


@renniferlopez2:
O #p0lka się zesrała. Świątek trzeba szanować, ale po Sabalence i Rosjankach może jechać do woli wyzywając je od sabak itp., bo one ciężko nie pracują na swój sukces. Niezła hipokryzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kale_sony: W którym miejscu napisałam że po Sabalence i Rosjankach można jechać? Brakuje Ci argumentów, to próbujesz manipulować przypisując mi słowa, których nie wypowiedziałam? Miałam rację, "prawdziwy mężczyzna".
  • Odpowiedz