Wpis z mikrobloga

Taksiarz mnie oszukał i teraz mój telefon jest u niego z kartami sim w Warszawie a ja 400km dalej. Bedzie on miał coś z tego telefonu? Nie wiem czy kod da się obejść? Szkoda bo nowy telefon
#telefony
#elektronika
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kikiton: #!$%@?łem się i mi karte wyczyścili w klubie a potem rano uberem jechałem i nie miałem z czego zapłacić to gość powiedzial że mi weźmie telefon a ja żebym ogarnął hajs i zadzwonił. Jeszcze nie ogarnialem po nocy zbytnio. ostatecznie to pojechalem do domu a gosciu i tak nie odbieral teraz to jest rozladowany pewnie.
  • Odpowiedz
@verd111 wyzerować w sensie z wipe telefonu także twoje dane powinny być bezpieczne. Nie sądzę żeby na Androidzie nawet dało się łatwo złamać kod i dostać do twoich danych.
  • Odpowiedz
@verd111

@kikiton: #!$%@?łem się i mi karte wyczyścili w klubie a potem rano uberem jechałem i nie miałem z czego zapłacić to gość powiedzial że mi weźmie telefon a ja żebym ogarnął hajs i zadzwonił. Jeszcze nie ogarnialem po nocy zbytnio. ostatecznie to pojechalem do domu a gosciu i tak nie odbieral teraz to jest rozladowany pewnie.


kac WAWA był taki film, choć to pod trudne sprawy chyba podchodzi
  • Odpowiedz