Wpis z mikrobloga

Niesamowite, jak wysokie są nasze rodaczki i nie mówię tutaj o jakiś miastach pokroju Warszawa. O dziwo wydaje mi się, że znacznie więcej jest wyższych kobiet w mniejszych miejscowościach. Praktycznie z moich obserwacji ok. 60% ma wzrost w okolicy 175 cm, 20% jest powyżej, a pozostałe 20% poniżej 170 cm. Tymczasem na tinderze widzę sporo 16x cm wzrostu wśród kobiet w dużych miastach.

Takie arabki to są średnio 10 cm niższe. To samo latynoski i azjatki. Stwierdzam to na podstawie własnych empirycznych doświadczeń. Polki sa masakrycznie wysokie. Widzę masę par, w których facet jest na równi z kobietą. To również pokazuje jak wielu facetów zawyża sobie wzrost, żeby dać sobie 180. Co ciekawe, Polki wzrostaczki nie mają nawet zbyt wysokich ojców (ok 177-180 cm), a matki (ok 165 cm). Nic dziwnego, że nasze rodaczki są w stanie wywalczyć dużo więcej medali na Igrzyskach od mężczyzn. Na tle innych narodowości, zwłaszcza z Ameryki Płd, Afryki, czy Azji, taka Polka ma sporą przewagę wzrostową, co przekłada się na wiele sportów. Także w temacie wzrostu na mapie świata pewnie, nasze rodaczki są spokojnie w top 5%.

#wzrost #natura
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Davidozz: Ja nie wiem, jak te kobiety mają nawet nosić te legendarne szpilki, jak w klapkach są na równi z większą częścia męskiej populacji. Myślę, że wielu Polaków i państwo skorzystałoby na wielokulturowości rodem z USA. Praktycznie latynoski i azjatki bodbiłyby nam dzietność. Zwyczajnie od lat nie rozumiem sugestii, że jak jesteś niski to szukaj sobie kobietę ok 160cm, jak takich praktycznie nie ma wa Polsce.
  • Odpowiedz
@Noelski Może to takie genetyczne dostosowanie. W Polsce od lat jest matriarchat i dominacja kobiet, więc stają się większe od mężczyzn i bardziej dominujące, a polscy mężczyźni to będą takie uległe karaluchy do zgniecenia nogą xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Davidozz: Będą? Już są. Ilość przywilejów dla kobiet jest powalająca, a to środowisko domaga się więcej. Ten radykalny mizandryczny feminizm doprowadzi to upadku całą zachodnią cywilizację niestety. Im więcej władzy i środków kobieta zdobywa, tym mniejsza szansa na potomstwo, bo 98% facetów odpada lub już jest zajętych.
  • Odpowiedz
@Noelski:

Ten radykalny mizandryczny feminizm doprowadzi to upadku całą zachodnią cywilizację niestety.


Ja tam obwiniam o to zachodnich mężczyzn. Pies nie u-------i cię w rękę, gdyby właściciel trzymał go na smyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Noelski co ty gadasz, kobiety rzeczywiście są coraz wyższe, tak samo jak i mężczyźni, ale średnia to 164.5 cm. Mężczyźni są średnio 13 cm wyżsi. Z moich obserwacji wynika że młode kobiety w Polsce mają średnią w okolicy 168-170 cm. Ja sama mam 169.
  • Odpowiedz
z moich obserwacji ok. 60% ma wzrost w okolicy 175 cm, 20% jest powyżej, a pozostałe 20% poniżej 170 cm


@Noelski: Twoje obserwacje nie są zgodne z wynikami badań.

W 2015 roku Polek w wieku 18 lat:
- poniżej 170cm
  • Odpowiedz