Wpis z mikrobloga

@Maurelius: Ja czasem odnoszę wrażenie, że Stanowski to dosłownie odzwierciedlenie człowieka typu "Nie jestem za PiS i nie interesuję się zbytnio polityką, ale..."
  • Odpowiedz
  • 187
@Hilalum to dobrze, że w 2023 też się cieszył z porażki frakcji, która zawłaszczyła aparat państwa, skłóciła ze sobą rodziny, ukradła miliardy złotych, podsłuchiwała przeciwników politycznych i próbowała wprowadzić białoruskie standardy, prawda? Ich też wyzywał od padalców i pawianów, prawda? XD

A nie, sory, 100 miliardów złotych i ruskie standardy państwa nie umywa się do zjedzenia ośmiorniczek i zegarka za 30K PLN XD
  • Odpowiedz
@Maurelius: aha, bo wkleiłeś jego tekst z 2015, który skomentowałem to na pewno oznacza, że zgadzam się ze wszystkim co pisze i robi, jestem jego psychofanem i przyszedłem go bronić i wcale sam go tutaj na wypoku w innych komentarzach nie krytykuję za włażenie w dupę PiS-owi podczas ich rządów. Czym ty się różnisz od betonowego pisowca. xD
  • Odpowiedz
@Koziom czyli, że Balonowy to wcale nie Matecki, a Stanowski? ( ͡º ͜ʖ͡º) @Maurelius Stanowski jako kandydat spoza "polityki" może być ostatnią nadzieją na wygraną pisowca w przyszłorocznych wyborach prezydenckich.
  • Odpowiedz
@Maurelius: milion lat temu czytałem weszło i myślę, że dobrze poznałem charakter tego dzbana. Stare czasy z podszywkami w komentarzach i np. nabijaniem się z siatkówki czy skoktów (które teraz chyba pokrywają, nie wiem, nie czytam). Mam wrażenie, że się zrobił bardzo anty-PO po tym jak bodajże z Chińczykami były wałki z budową autostrad, tzn. nie płacili podwykonawcom. No i ludzie próbowali gamoniowi tłumaczyć, że ci co w kontrakt nie
  • Odpowiedz
@Hilalum: Nie da się ukryć, że wówczas Duda wygrał jedynie dzięki pomocy KO. Kidawa miała fatalne sondaże, to na ostatniej prostej wymienili na młodego i ładnego Trzaskowskiego. Z racji, że ten jest prezydentem Warszawy, łatwo go powiązać z tamtejszymi problemami, a że to stolica, to problemy są medialne. Zatem kandydat KO miał ogromny elektorat negatywny. Gdyby w drugiej turze został Duda z Hołownią, to starcie byłoby jednostronne.
Prawdopodobnie w najbliższych
  • Odpowiedz
@Koziom: to jest lepsza i sprytniejsza wersja Mateckiego. Jak zarobić więcej na współpracy z partią i mieć ciut lepszą propagandę do walki z przeciwnikami politycznymi.
  • Odpowiedz
@Maurelius: To rozumiem że PO już krytykować nie można "bo pis gorszy"?

W tym fragmencie, który wkleiłeś Stanowski konstatuje opinie wielu osób, które opisywały przyczyny porażki Komorowskiego w 2015. PO olało kampanię, bo uznali, że wygrana jest pewna. Słowa Michnika o zakonnicy na pasach to rolling joke z tamtych wyborów, który tylko ładnie podsumowuje jaka była atmosfera wśród zwolenników Bronka, i jak widać po wynikach, w jego sztabie również
  • Odpowiedz
@Maurelius nawet jesli to co z tego. Dodam tylko, ze w tamtym czasie tak nieudolnie rzadzilo PO, ze kazdy normalny obywatel chcial zmiany no a akurat pis byl jedyna alternatywa. Mam wrazenie, ze lewaki maja ból dupy o to, ze w koncu sa fajne media z klasa i kumajace baze, modne a nie jak wczesniej kazde prawicowe media byly toporem ciosane. To chyba najbardziej ich boli
  • Odpowiedz