Wpis z mikrobloga

Stanowski nie jest za pisem, tylko jest za tym, żeby ktoś mu dawał pieniądze podatników, bo kocha łatwe pieniądze. A że pis mu dawał pieniądze podatników, to jest za pisem XD
  • Odpowiedz
tępej propagandzie rodem z Korei Północnej w TVP,


@Hilalum: tej samej propagandzie, która była forsowana w 2015 r. przez PO, że "PiS to zło, a my jesteśmy nieskazitelni". W 2019 r. tą samą propagandę zastosował PiS z tą różnicą, że w 2015 r. ona nie zadziałała i PO przegrało wybory, a w 2019 r. zadziałała.
  • Odpowiedz
@jan-banas: O ile to nie elita partyjna, tej nie ruszy.
Pamiętam jak kiedyś nagrywał o Mejzie, to zamiast pojechać jak po szmacie, posmyrał, dał kuksańca po czym zmienił temat o opozycji.
Do tego na widelcu miał u siebie chociażby Pereirę i jakoś nie było mocnej krytyki. TVP parę lat temu było jakie było no i co? Ksysiu nie krytykował bo się nie interesował tym co tam robią gdy ma w
  • Odpowiedz
@andrzej-roman Żyjesz w swojej bańce, która sprawia, że identyfikujesz krytykę jako wyzywanie od najgorszych i niszczenie ludziom psychiki. Postaraj się odrzucić te szkodliwe matryce postrzegania świata, a przekonasz się, że Stano nie jest niczyim agentem.
  • Odpowiedz
@Maurelius:

to że był 9 lat temu za pis, nie znaczy ze nic sie nie zmieniło. Ja kiedyś głosowałem na PO i wstyd mi za to dzisiaj.
I druga ważniejsza sprawa - Stanowski może miec swoje sympatie polityczne, co nie zmienia faktu, że jego kanał jest bardziej rzetelny i wiarygodny od wszystkich innych tub propagandowych (TVN, TVP, GazWyb itd..)
Sracie sie do Stano, to pokażcie najpierw medium, które jest bardziej wyważone od
  • Odpowiedz
@jan-banas: Otwórz oczy w końcu.
Ksysiu nie jest taki święty. Był w TVP (co prawda Sport ale jednak) i to co odwalano tam go nie interesowało, teraz nagle wielce interesuje, to ładnie pokazuje jaki jest obiektywny.
No ale wiadomo wtedy jeszcze kasa ze spółek płynęła szerokim strumieniem to nic dziwnego że to go nie interesowało, dzisiaj kasa już tak nie płynie to Ksysiu żywo zainteresowany jest wszystkim co nie dotyczy
  • Odpowiedz