Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykopX: moja siostra poszła na jakieś gowno studia do tego płatne i jej mówię że po tym kierunku to będziesz mieć gowno a nie prace a ona ze kto by chciał babę beż studiów
  • Odpowiedz
@WykopX: Co z tego, że nawet połowa polek posiada wyższe wykształcenie jeśli bardzo często jest ono nic nie wartą stratą czasu która w żaden sposób ich nie rozwinęła jako ludzi lub nie dała większego pola do zarabiania pieniędzy.
  • Odpowiedz
  • 13
@WykopX @Cztero0404

@WykopX: Naprawdę upadliśmy tak nisko intelektualnie jako społeczeństwo, że teraz obsługi telefonu musisz uczyć się na specjalnym kursie, jak głupim trzeba być?


Nie. Te baby sprzedają szkolenia jak zarabiać na rolkach/tworzyć dobre SM - problem w tym, że one same nie wiedzą i nie mają doświadczenia, ale potrafią ładnie nakłamać i na ściemniać na profilu żeby potem naciągać tych ludzi na szkolenia. To trochę kolejny etap
  • Odpowiedz
@WykopX: Samuraj - ostrze jest przedłużeniem mojego ramienia, banzai, niech żyje cesarz

p0lka - telefon jest przedłużeniem mojej ręki, żeby mój kartoflany ryj wyglądał bardziej korzystnie na tinderze, co podniesie moje szanse na bycie zalaną przez pakistańczyka
  • Odpowiedz