Wpis z mikrobloga

  • 0
@piratestorm nie, dweloper i tak sprzeda. Dla niego to jeden uj czy młodej parce czy funduszowi czy komuś z pieniędzmi. Nie wiecie przeciw czemu protestujecie przygłupy.
Dla mnie to na plus bo ci ludzie przyjdą wynająć ode mnie
  • Odpowiedz
nie, dweloper i tak sprzeda.


@Kroledyp: nie wiem przygłupie czy sprzeda jak nie będzie komu, jakby to było takie proste to deweloperzy by tak nie naganiali na ten głupi program i nie najęli kilkunastu tysięcy botów do pchania jednej narracji
  • Odpowiedz
@Kroledyp: powinni zrobić jakieś odgórne limity cen za m2 albo coś takiego, jak i tak proponujesz komunizm w postaci składek wszystkich na kredyty nielicznych to wprowadźmy odgórnie sterowany rynek nieruchomości
  • Odpowiedz
@kopek:

do 2044 roku to ze dwie wojny światowej wybuchną xd


Ale ile można dzieki temu projektowi kasy wyprowadzic! W poprzednich rządach Tusk tak budował elektrownię atomową 8 lat, elektrowni nie ma, a pieniądze się rozeszły.
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: nie wiem co głupsze, robienie olimpiady, czy ta religijna wiara w to, że po zbudowaniu lotniska dla warszawskich korposzczurków i jednej elektrowni atomowej problemy Polski się rozwiążą
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: Olimpiada to akurat nie jest czyste wyrzucenie pieniędzy w błoto. Kraj znowu by się musiał przygotować do organizacji takiej imprezy. Przed Euro 2012 pamiętam jakie było zatrzęsienie inwestycji. Bardzo fajny, choć kosztowny, bodziec.
  • Odpowiedz
Gotówkowych nie brakuje, funduszy też.


@Kroledyp: Czy ci gotówkowi i fundusze są teraz z nami w tym pokoju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klient gotówkowy to zazwyczaj ten, który sprzedał poprzednie mieszkanie i kupuje inne (np. większe). Nie sprzedałby, gdyby ktoś inny nie dostał kredytu. Są też oczywiście zamożni ludzie, szukający lokaty kapitału, ale oni raczej nie kupią 30m2 na Ursusie za milion. Ani dla siebie, ani
  • Odpowiedz