Wpis z mikrobloga

wiem, że dawno się nie odzywałem, ani nie aktualizowałem trofeów, ale chciałbym was poinformować ( co zapewne Was niezbyt obchodzi ;D ), iż moja konsola została skradziona ( wraz z nią MGS 4 ;'( ) przez chamów, buraków, złodziei mieszkaniowych. Jeno mi się jeden dual shock ostał i pewnie grał nim będę na PCtę moim. Chciałbym więc z tego miejsca pozdrowić Panów złodziei, penis wam w oko.

Ciekawostka: zabrali PS3, PS VITA, zostawili X360 + kinect , przypadek?

#mirkoligaps3 #ps3
  • 20
@paniczklos: Przykro to czytać. Do mojego domu też się kiedyś włamali i ukradli trochę gratów. Na szczęście nie miałem wtedy konsoli, ale gdybym miał to pewnie znowu bym nie miał :)
@shichibukaii: póki co mają tylko listę rzeczy i do niektórych numery seryjne (aparaty, laptop), nie wiem co będzie z PS3 bo numeru nie mam (tylko potwierdzenie z allegro) ;/

Czekamy na jakieś dalsze wiadomości od środy i na razie cisza ..
@shichibukaii: @Liquid_Snake @Zyvalt @Danny10

news 1. MGS jesdnak nie zostało skradzione, bo mój współlokator grał w EA Active 2 przed włamaniem ;p

news 2. UWAGA UWAGA! W powodu tego, że złodzieje zostali złapani w związku z innym włamaniem (a nie naszym), nasza sprawa została umorzona! (będziemy pisać odwołanie)

Przedmioty skradzione z naszego mieszkania, zniknęły (!) z pudła z dowodami i w ogóle w komisariatu (gdyż nie było ich na liście rzeczy