Wpis z mikrobloga

@Fjubens to post Marceliny. Znam ją osobiście. Kiedyś była super piękna teraz już trochę mniej. Kiedyś latało za nią kilku ogarniętych gości. Ja osobiście nie startowałem do niej bo sprawiała wrażenie takiej której nikt nie dogodzi. W tej chwili pracuje w jakimś biurze. Jeździ starym PT Cruiserem i generalnie raczej luksusowo nie żyje. Większość z nich tak właśnie kończy. Bez faceta po 30 stce, że słabo płatna praca i jakimś gratem
  • Odpowiedz
Co złego jest w tym,że wysoka kobieta która lubi nosić szpilki chciałaby na wesele pójść z facetem który też jest wysoki?


@betonowa_klata: przeciętny wykopek ma 179 i jak widzi jakieś ogłoszenie 180+ to go nagła krew zalewa
  • Odpowiedz
@betonowa_klata: Matematyka się kłania. Nie chce się garbić? No to wystarczy jej gość 171(jej wzrost)+10(szpilki)=181 cm. Dobra, niech będzie nieco wyższy, to 185 cm.

Stara rura chce tymczasem 190 cm plus, a takim wzrostem może się pochwalić 7-8% całej populacji Polaków. Ilu z nich jest zajętych? Dla uproszczenia przyjmijmy, że połowa. Ilu z tych samotnych 190 cm będzie chciało pójść ze starą rurą na wesele? Załóżmy, że połowa. Tym samym
  • Odpowiedz
@Fjubens: Tu akurat bardzo ważny jest hashtag #szczecin. Moja różowa jest z Wro i zawsze mówi że w Stſe'tſin żyją ludzie wielkoludy i czuje się w tłumie malutka. Sam jestem wysoki, ale w mieście 'Floating Garden Trzciny i Bajora' zupełny ze mnie przeciętniak.
  • Odpowiedz