Wpis z mikrobloga

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona złotych dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Krzysztof Stanowski wiedział co puszczali w TVPiS.

Po prostu nie wiedział proszę sobie wyobrazić, znaczy wiedział albo nie wiedział, ja nie wiem czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział.

Jest nawet taka wypowiedź Mazurka, który uczestniczył w tej słynnej imprezie z politykami PiS, on powiedział taki zmęczony do swojego brata: oglądałem coś strasznego, ale imię Stanowskiego pozostanie nieskalane. Z czego można by wnioskować, że on po prostu nie raczył zakolaka o tym poinformować.

#polityka #bekazpisu #tvpis
NapalInTheMorning - Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół mi...

źródło: IMG_7222

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NapalInTheMorning jakieś dwadzieścia lat temu Kaczyński miał firmę Srebrna. nadal ją kontroluje.
to była fundacja na ciężkie czasy, do opłacania mediów. Sakiewiczów różnych, którzy nazywali się dziennikarzami niepokornymi.
teraz ma sto razy więcej kasy. kanał zero pasuje do tego schematu.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: on nie jest dziennikarzem, on działa tylko wyłącznie pod swój interes, gdyby miał korzyści z obecnej władzy, bylby mniej chętny do krecenia takich pseudo dziennikarskich wideo o niskim poziomie merytorycznym
  • Odpowiedz