Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: a to przepraszam. Tylko, że widuję nowsze asterki H w OPC za ~20k więc pojawia się problem, czy starsza wersja powinna być droższa - bo stara, czy nowsza bo lepsza. Ja jednak skłaniałbym się ku asterce H bo tam OPC = hot-hatch, 240 kucy w małym hatchbacku już robi wrażenie, a 200 kucy w kombi już tak nie bardzo.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kroledyp: a no ta, to mogło się wydarzyć tylko na gieudzie klasykuf xD oni tam specjalnie dodają zera do cen i myślą, że ktoś się na to złapie żeby wydawać 10-krotność wartości owego auta
  • Odpowiedz
  • 1
@Kroledyp: XD. Co z tego że OPC, to ciągle astra g która ma 22 lata, która ma mnóstwo wad i problemów.
Gośc chyba to wystawił aby się pochwalić bo nikt tego nie kupi. za 10 jakby wystawił to może by poszło.
  • Odpowiedz
  • 0
mój błąd, dokładnie to 34,900 ;)


@Kroledyp: W USA troche mniej spotykane powszechnie gruzy z folia na fotelu i przebiegiem 1km potrafia osiagnac duza cene. Ale USA to kraj bez historii i tam wszystko sprzed 20 lat jest "wartosciowe". Czy pospolite wozidlo klasy B w Polsce, moze byc tyle warte? :p
Troche nie bardzo :p

Ale powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@Kroledyp Jeżeli to Twoje marzenie pojeździć takim ultra rzadkim gruzikiem OPC to rób to i nie słuchaj opinii ekspertów. Nikt tutaj za bardzo się na tym nie zna i sam się dowiedziałem, że taka Asterka była w wersji OPC xd W najgorszym wypadku pojeździsz sezon i sprzedasz, pewnie nawet z zyskiem.

Osobiście wolałbym to wrzucić we wkład na jakieś porządne wozidło, ale życie jest jedno. Follow your dreams.
ZoNKeR - @Kroledyp Jeżeli to Twoje marzenie pojeździć takim ultra rzadkim gruzikiem O...

źródło: just-do-it-shia-la-beouf

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Dla fana uniwersum którym jak mniemam po opisie jesteś, zapraszam na pobyt w ośrodku wypocznkowym w Choroszczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) takich genialnych decyzji nie da się wytłumaczyć inaczej.
  • Odpowiedz