Wpis z mikrobloga

@robertkk: Co tam Ukraińcy niby z jeńcami robili? Dali im papierosa kiepskiego producenta? Bo aż się zainteresowałem zgłoszeniem numer 2.

Edit:A ból dupy, że ich "pokazują". W tym samym czasie: kacapy torturują ukraińskiego jeńca przez 2 lata, chyba dla zabawy, by następnie go zamordować i odesłać rodzinie zmasakrowane ciało .

Ja zgłaszałem komentarz jak na obrazku i co? I jakco, nazywanie Ukraińcow dziczą i mordercami, nie różniącymi się od kacapskich
Pantokrator - @robertkk: Co tam Ukraińcy niby z jeńcami robili? Dali im papierosa kie...

źródło: Screenshot_2024-08-14-11-40-44-260_com.android.chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
@robertkk: Twój problem polega na tym, że ty uważasz wszystko co się nie zgadza z twoją wizją przebiegu wojny rosyjsko-ukraińskiej, za ruską propagandę.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: chciałoby się powiedzieć "nie popieram, ale rozumiem", ale w sumie nawet popieram w kontekście bestialstwa roSSjan na tamtych terenach.

I tak mieli szczęście, że nie skończyli znacznie gorzej.
  • Odpowiedz
@Megidox: Torturował i brutalnie gwałcił porwane młode kobiety. Zapewne potem mordował. Cudowny człowiek.
Nie napiszę, czego mu życzę, bo zaraz mnie zbanują za propagowanie nienawiści wobec biednego sadystycznego degenerata.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: w temacie gwałtów odpowiedziałbym Ci ale tam pewnie nie dość że to nie był gwałt a za obopólna zgoda to musiałbym przed konsekwencjami uciekać w zboże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz