Wpis z mikrobloga

wiesz, ze w 1967 ludzie nie znali na przyklad wirusa hiv mimo, ze juz istnial?

pierwsza próbka krwi z wirusem hiv-1 została pobrana w 1959, tak czepiam się ale tak wiem o co chodzi, mount everst był tam gdzie jest zanim go odkryli

pytanie brzmi czy te testy byly rzetelne. wiesz, ze nauka i medycyna poszly troszke do przodu od 1967?

@Notes: dokładnie tak,
tak samo jak z nauką dzisiaj, pójdzie
  • Odpowiedz
wygląda jak twój stary i twoja stara

mam 2och starych ty faszystowski gnoju.


@alahakbar: a to zupełnie zmienia postać rzeczy, piękna para, musiałeś mieć wspaniałe dzieciństwo
  • Odpowiedz
śląski to nie język


@Hylfnur: i to jest dokladnie ta sama pulapka co w przypadku płci xD jest grupa osob ktora uwaza, ze jednak slaski to osobny jezyk. czy na dzien dzisiejszy sa oni traktowani powaznie? niekoniecznie. czy w przyszlosci uda im sie oglosic autonomie i uznac slaski za jezyk? mozliwe i niewykluczone. medycyna i ludzki punkt widzenia moze sie zmienic na przestrzeni lat ;)

szkoda tylko, ze na dzien dzisiejszy TY z gowy zakladasz, ze slaski to nie jezyk...
chyba wpadles we wlasna pulapke
  • Odpowiedz
@alahakbar

wychodzi ze NATO i UE to czesc rosji wg twojego rozumowania

Wychodzi na to, że nie powinieneś próbować rozumować. Skoro po tylu próbach wciąż gówno wychodzi, to może po prostu się do nie nadajesz?
  • Odpowiedz
@alahakbar

bo wg ciebie to czyni. Szwajcarię terytorium rosyjskim

to cala UE te ruskie lenno wynika z ponizszej grafiki

Nie dziwi mnie, że typ piszący losowe zaimki, stawiający kropki w losowych miejscach i tworzący jakiś dziwny szyk zdania nie widzi, że na głupie pytania otrzymuje się głupie odpowiedzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@van-der-staas: dostosowuje sie jakościowo do twojego poziomu intelektualnego .. i jakości twoich argumentów, które mają odzwierciedlenie w mojej pisowni do psa tez raczej sie nie mówi pełnymi zdaniami.
  • Odpowiedz