Wpis z mikrobloga

  • 0
W przypadku obu pięściarek urodziły się kobietami,


@wstanczyk: nie do konca rozumiem o czym mowisz. jestem poza tematem? jakich piesciarek?
  • Odpowiedz
@Notes: ostatnio wymyślili że Szeremeta przegrała z mężczyzną i fejur objął cały kraj dzięki staraniom naszych chłopskich rozumków xd
@Sagittus pełna zgoda, też mam ich dość. niestety na tym polega debilizm prawicy polskiej że jestem tu wyzywany od lewaków mimo konserwatywnych poglądów. Nie zgadzam się na sposób w jaki kształtuje się obraz prawicowca w Polsce - oszolom z konfederacji, lykajacy ruską propagande. Niestety dla większości z nich kto nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Aokx: w pierwszych dwóch od góry można by wstawić konfederację i ich wyborców i byłoby to tak samo prawdziwe xD

W trzecim pewnie też by było ale nie chce mi się zastanawiać nad tym gdzie się w tej kwestii wygłupili
  • Odpowiedz
  • 1
@Janusz_Conway: a może jakieś uzasadnienie bo ten obrazek jak najbardziej jest zasadny, zaprzeczanie że wśród ssaków są tylko 2 niezmienne płcie, analfabetyzm ekonomiczny komuchów, czyli ciebie i zaprzeczanie że czarnuchy mają wielokrotnie większą ilość przestępstw na osobę jak biali
  • Odpowiedz
@Aokx: ale zrób takiego mem z kościołka. No we poka te bajki z książeczki z krzykiem.
We poka jak co mówi fizyka o chodzeniu po wodzie.
We poka co mówi biologia o niepokalanym poczęciu Jezuska lub zmartwychwstaniu?
Byczku zrób mema.
  • Odpowiedz
@Aokx XD lewactwo mówiło, że nie ma 2 płci, ale wystarczyły jedne igrzyska olimpijskie, żeby prawactwo nagle zrobiło doktoraty z gender studies
  • Odpowiedz
@van-der-staas: afryke ameryke i azje i oceanie tez ?

he IBA consists of five continental confederations, the African Boxing Confederation, American Boxing Confederation, Asian Boxing Confederation, European Boxing Confederation, and Oceania Boxing Confederation.


czy ci ruscy sa teraz z toba w pokoju ?
  • Odpowiedz
czyli to, ze czarnuchy popelniaja najwiecej przestepstw to nie dane statystyczne tylko bledna interpretacja xD

@Notes: nie "misiaczku", wszystkie "dane" statystyczne się interpretuje. Każdy kto liznął statystykę na studiach więcej aniżeli test-t studenta bo musiał coś w pracy mieć o tym wie.
scholar.google.com szukałeś coś na temat? Oczywiście że nie, bo bardzo byś "chciał umić w angielski".
Rasa nie jest determinantą do przestępstw, warunki socjoekonomiczne, historyczne, edukacyjne itd jeśli już. Jest w #!$%@?ę badań na ten temat. Ale ciebie to nie intereuje.
Masz wkleję, a i tak nie
  • Odpowiedz
  • 0
chciał umić w angielski


@Hylfnur: znam angielski dosyc dobrze. moze nie jakos wybitnie plynnie ale ogarniam ;) do tego znam niemiecki bardzo dobrze i hiszpanski na podstawowym poziomie. polski jak sam widzisz slabo no i po śląsku umiem godać. a ty oprocz polskiego i angielskiego co jeszcze potrafisz? xD

nie klikalem w linki bo odpowiadalem na twoj komentarz na telefonie podczas srania. filmik tez chcialem obejrzec pozniej po powrocie do domu ale ty musiales sie juz zesrac.
dane sie interpretuje i dla mnie to jasne. ale interpretacja danych to nie odwracanie
  • Odpowiedz
@alahakbar

In 2020, Umar Kremlev was elected president of the organisation, with a promise of taking on reforms and paying off the organisation's debt. It also commissioned an independent report indicating that there had been systemic attempts to manipulate match outcomes during the 2016 Olympics.


Kremlev's tenure has been controversial, with concerns raised by the IOC over its increasing ties to Russia after assuming the presidency (including moving offices to Russia
  • Odpowiedz