Wpis z mikrobloga

XD. Niekontrolowalny Braun urósł w elektoracie tak mocno jako lider, że byłby w stanie wygrać te ich śmieszne prawybory. Tak się boją Grzesia, że prawybory anulują i Bosak już teraz mówi o poparciu Mentzena. Widzimy właśnie dalsze próby piłowania Grzesia.

Ciekawe jak zareaguje Braun i czy da się odsunąć na boczny tor. Do tego nie od dziś wiadomo, że nie znosi Sławka. Nawet mu przez gardło nazwisko Mentzen nie przechodzi - mówi o nim tylko "doktor z Torunia" XD

#polityka #polska #wybory #konfederacja #bekazkonfederacji
Amatorro - XD. Niekontrolowalny Braun urósł w elektoracie tak mocno jako lider, że by...

źródło: obraz

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HrabiaTruposz ty chyba myślisz że wszyscy ludzie za platformą to jakieś liberalne sojboje XD

To też masa młodych którzy nie siedzą w polityce, nie lubią pisu bo ten stał się memem i głosują na platformę bo tylko ją kojarzą bardziej

W wyborach do PE było widać ogromny przepływ elektoratu 3 drogi i platformy do konfy
  • Odpowiedz
Ciekawe jak zareaguje Braun i czy da się odsunąć na boczny tor.


@Amatorro: Podobno jest duże prawdopodobieństwo poważnych przetasowań w Konfie. Krul złożył wniosek do sądu o ustanowienie kuratora nad tą partią.
W wyniku tego, właśnie Krul z Braunem mogą przejąć Konfę, A Krzysio z Memcenem będą musieli szukać nowego miejsca.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: ale Bosak dla lewicy już tak ma niezłe branie w tym środowisku xD
Mentzen już za pózno ale korwin wyhodował przyszłych i obecnych wyborców PO nie fanatyków a tych co wyrośli. Mentzena znów bardzo nie lubią kobiety. Mentzen to nie korwin, bzbudza uczucie dużego dziecka i snoba który na siłę chce być cool a nie badboya
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz a wiem co miałem na myśli, Konfa wygrała w najmłodszej grupie wiekowej, czyli elektoracie który powinna wygrać platforma

Nie powiesz mi że zaledwie 10% przewagi PO nad pisem w grupie 18-29 lat to fajny wynik XD

Gdzie pis od czasu dymów z aborcją jest znienawidzony przez julki XD
  • Odpowiedz
a wiem co miałem na myśli, Konfa wygrała w najmłodszej grupie wiekowej, czyli elektoracie który powinna wygrać platforma


@Towarzysz_Pawulon: No wygrała, przy frekwencji 26,5% w tej grupie wiekowej w porównaniu z 68,8% w wyborach parlamentarnych i niespełna 40% przy samorządowych. Zatem nie wiem gdzie Ty tu widzisz jakiś przepływ elektoratu, ludzie po prostu nie poszli do urn.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz wtedy frekwnecja była duża bo młodzi chcieli odsunąć pis, sam widzisz że minęło pół roku i nagle yen elektorat się znudził bo i po co ma chodzić?

Tuby propgandowe wychwalają platformę jak zawsze więc nawet lewica nie jest w stanie zmotywować aborcyjnych julek i ostatnio z krtesem przegrała kobiety z konfą xD

To jest ciekawa statystka, podczas gdy procentowy udział nowych wyborców względem wyników parlamentarnych spadł w każdej partii tak
Towarzysz_Pawulon - @HrabiaTruposz wtedy frekwnecja była duża bo młodzi chcieli odsun...

źródło: temp_file2692361198088558623

Pobierz
  • Odpowiedz
@Amatorro: poparcie Braun to jakiś error w systemie gościu który jest Konfą na sterydach. Straszne że to piątka Mentzena to nie są wymysły Mentzena a oczekiwania elektoratu a elektorat chce Polski bez żydów (pisu), pedałów (nie dotyczy tych krypto), UE, skrobanki i podatków xD Oni tylko obiecują to co ludzie chcą usłyszeć a większość nie czyta programów.
Mamy w Konfie bezideowców, powiedzmy no ideowców jak Korwin xD i sektę Brauna.....Od
  • Odpowiedz