Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 6
@de-besta: myślisz Pan ,że to sama osobiście " nagrywarka "do mnie pisze? Raczej nie, pachnie toto mariuszkiem upasionym krasnalem tajskim wycieruchem.
  • Odpowiedz
@bellacavem: Może to Bugi S. taki psotnik, chciałby czegoś więcej niż przyjaźni. Nie blokuj, może wstydzi się na razie tak od razu z flirtem wyskoczyć. Złamiesz serce dla Bogutka, blokując go!
  • Odpowiedz
  • 0
@CzikaKiri: Ja nikogo nie blokuję,nikogo nie czarnolistuję i konfidenctwa nie stosuję. Już mnie drażni to ciągłe przypominanie o tym Tobie. A jeśli mam się przespać z jakimś Wykopkiem to tylko z Tobą, słodziaczku.
  • Odpowiedz
@cl-sr: Powiedz mi, jak to jest, że Ty i reszta ze screena macie mnie na czarnojliście, a śledzicie zacne wpisy Cziki i plusujecie tych, co szarpią Czikę po nogawce? Do tej pory myślałem, że to obsesja grajewska i po prostu dla zgłoszeń Czikę tropicie, ale skoro @Koyanaruu już dokonał coming outu z tym chadem, Olgierdem, to Czika teraz naprawdę zaczyna się niepokoić o swój tyłeczek. Czy Wy nie macie
CzikaKiri - @cl-sr: Powiedz mi, jak to jest, że Ty i reszta ze screena macie mnie na ...

źródło: Screenshot_20240812-173130_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@ehhhhh_: mogłaby sernik przysłać za to,że promowałem ją na celebrytkę wklejając tu foty jej a nie pisze "ass" . I to z błędami jakby stukając w klawisze palcami sepleniła. I to nie moja wina,że CzikaKiri zrujnował jej dobrze zapowiadającą się karierę zgłoszeniami fotek.
  • Odpowiedz
  • 3
@CzikaKiri: oj Ty furiacie, nie miotaj się tam.Niczego tu nie usuwam, nie oceniaj wszystkich swoją miarką.
A takie bzdety jak wysrywy tutaj to piec mogą tylko takich zaburzeńców jak Ty. Takich co to nawet notują kto czyje posty plusuje. Trzeba być naprawdę amebą, żeby tracić na to czas i tym się pasjonować. Wypoleruj rewolwer przed paciorkiem i idź już spać albo popisz z kimś innym. Ja zamykam mój konfesjonał na
  • Odpowiedz
@bellacavem: Ale proszę się nie denerwować, nie warto. Wielka akcja dywersyjna, którą można rozpracować w 2 minuty:
1. Maniakalne zgłaszanie wpisów, co byłoby na rękę tylko jednej osobie w uniwersum. Ta osoba nawet płakała w spider's webie, że codziennie zgłasza na 3 telefony.
2. Osoby poruszane we wpisach to te same postacie, które zaczepiał pewien przeCEOny jegomość: Oregano, Storch, King of e The, każdy na tagu kto gardzi bielskim człowiekiem.
  • Odpowiedz
@cl-sr: Jest to ciąg myślowy oparty na prawdziwych przesłankach (choć selektywnie dobranych), pozornie racjonalny i prawidłowy. Jest to jednak tylko indukcja, a jak wiesz, a raczej nie, cechą takiego rozumowania jest to, że jeśli wyjdziemy z prawidłowych przesłanek, a sam proces myślowy będzie logiczny, nie zawsze wnioski będą prawdziwe. Ale jesteś jednym z nielicznych, którzy przynajmniej próbują się uargumentować racjonalnie.
  • Odpowiedz